.

Chceli by ste písať spoločný príbeh?

Kočky, dnes mi k Vílam posielala aayka komentár, ktorý ma priviedol na takýto nápad. Viete, že Víly píšem, keď som strašne vytočená. Aayka písala, že aj ona sa práve na niečo nahnevala a tak ma napadlo...čo by ste povedali na nejaký spoločný príbeh?

Fungovalo by to asi tak, že by niektorá z nás začala písať a pridala jednu kapitolu. Ďalšiu by pridala niektorá iná, keď by na to mala chuť a náladu. Atď. Niečo ako bolo na Rivombrose fun fiction - spoločná tvorba. Tak by ste každá mohli ovplyvniť dej príbehu a zároveň nepísať celý príbeh. A možno by to bolo pre vás podobne terapioidné, ako pre mňa.:-)))

Mnohé z vás majú také úžasné komentáre, že jednoducho viem, že by ste napísali aj krásnu kapitolku či dve do spoločného príbehu.

Takže sa vás, kočky pýtam: Bol by u vás záujem takto písať? Zahlasujte si, alebo sa vyjadrite v komentoch! Hlasovanie uzatvorím 1.6.2012 ráno.
MiniaplikaceKomentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok