.

Ďalší príbeh!

Milé dámy,

ako tak pozerám na našu anketku, máme tu troch vyrovnaných víťazov. Predpokladám, že tie, čo chceli hlasovať, už zahlasovali a teraz máme nerozhodný stav. Tak som sa rozhodla, že si to hlasovanie zopakujeme už len s týmito troma a trošku si ich ukážeme a zrekapitulujeme, aby sa vám ľahšie rozhodovalo. :-)))

Meno: Mitch Gaylan

Zviera: Medveď

Talent: Ovláda svetlo a tmu

Povaha: Mitch je veselá kopa, optimista, ale nie rojko. Má rád svoju rodinu a dosť dobre znáša aj babičkino komandovanie. Prispôsobivý, ale pritom vôbec nie ľahko zvládnuteľný. Miluje nemé grotesky a neznáša taliansku kuchyňu. Čo by s ním asi urobila ženská, ktorá by ho neustále vytáčala? Ako dlho by mu tá jeho veselosť a bezstarostnosť vydržala:-)

Meno: Nico Gaylan

Zviera: Lev

Talent: Strach

Povaha: Nico je dobrodruh. Žije pre to, aby vytáčal všetkých okolo seba, extra svojho staršieho brata Sama. Rodinu miluje iba na diaľku, keď je nútený zotrvať v Montane dlhšie, šijú s ním všetci čerti. Veľmi dobre vychádza so Skylar a jej bratom Bobbym. Väčšinu roka trávia tieto tri levy spolu v Namíbijskom parku Etosha. Nico miluje svoju slobodu a život bez záväzkov, je rozhodnutý nikdy sa neoženiť. Je náročný, lenivý a presvedčený o tom, že ženy majú mužov poslúchať. Feministku na neho, čo poviete? :-)

Meno: Scott Gaylan

Zviera: Snežný tiger

Talent: Pravda a lož

Povaha: Scotta veľmi ovplyvňuje používanie jeho talentu. Nedokáže klamať a to ani vtedy, keď ide o zdvorilú lož. Tiež cíti potrebu komentovať každú vetu podľa svojho talentu. Veľmi ho trápi stav jeho sestry Pearl, ktorá už tri roky nerozpráva a nekomunikuje s okolím. S nechuťou, ale predsa sa podrobuje babičkiným príkazom, dobre si rozumie so všetkými mačkami v rodine. Ako jediný snežný tiger je však trochu osamelý. Starosť o sestru a naháňanie frajeriek sa vzájomne vylučujú, takže je úbožiatko celkom sám. Treba mu nejakú energickú ženskú, ktorá ho trochu uvedie do života, nie?

Tak a teraz prerábam anketku a môžete hlasovať znova! JKomentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok