.

Diskusia Rovnováha vs. Chaos

Kočky,

tak Berry s Jankou začali rozvíjať v komentároch takúto debatu - že by Rovnováha mala skôr ovplyvňovať ľudí, aby svoju inteligenciu využívali ku prospechu planéty, nie na jej ničenie. Janka oponuje, že to by vyrobilo len väčší chaos, pretože každý človek je iný a inak by na ovplyvňovanie reagoval. A že sama Rovnováha svojím snažením vyrába len väčší chaos.

Je to taká zaujímavá myšlienka, že som sa rozhodla k tomu založiť tento článok a prosím, debatujte a komentujte! Takže základnými otázkami sú tieto:

1. Podľa vás, ako by to vyzeralo, keby nás Rovnováha ovplyvňovala, ako hovorí Berry? Bol by z toho len väčší bordel, ako tvrdí Janka?

2. A táto otázka je za mňa - Ako by podľa vás vyzeral svet, keby Rovnováha uspela a podarilo by sa jej degradovať ľudstvo opäť na úroveň zvierat? Kto by nastúpil na naše miesto ako primárny druh?

To som strašne zvedavá na vaše názory, už sa na ne teším!!!

Berry, Jani, ďakujem za nápady a postrehy, sú úžasné!!!Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok