.

Epilóg

A už tu máme záver nášho príbehu. Ďakujem, že ste to so mnou zasa vydržali a dúfam, že sa vám Pravda a lož páčila. Ste skvelé čitateľky a ja vás mám všetky rada. :-*


Zároveň zastavujem hlasovanie a oznamujem, že podľa výsledkov ankety bude ďalší príbeh o Nicovi.


Teším sa na vás o pár dní/týždeň/dva, až začneme spolu pracovať na jeho knihe. :-*Epilóg

Megan bola navýsosť spokojná, ako tak sedela za vrchstolom. No, teoreticky bol „vrchstôl“ na opačnom konci, tam, kde sedeli ženích a nevesta. Ale najváženejšie miesto pri stole odjakživa patrilo jej a nemienila sa ho vzdať ani na svadbe vlastného vnuka. A tak si to prispôsobila po svojom. Všetci ostatní boli presvedčení, že Megan sedí na konci dlhého stola v jedálni, ale v skutočnosti sedela za vrchstolom, nech si myslí, kto chce, čo chce.

Svadba Scotta a Robin bola udalosťou, na ktorú sa zišli všetci Gaylanovci. Megan sa zoznámila s Alanou a Drewom, Robininými adoptívnymi rodičmi a dohodla sa, že po svadobnej hostine s nimi preberie zmenu ich identity a ich sťahovanie do Anglicka. Iste, Scottova manželka nebola nadšená, že jej rodičia budú tak ďaleko, ale na druhej strane, nechcela z nich robiť návnadu. Radšej ďaleko, ale živí. Obaja sa však zúčastnili svadby a aj kúska svadobnej hostiny, ale potom Alanu premohla únava z dlhej cesty a starostí o Robin a tak si obaja starší manželia šli ľahnúť.

Megan bola rozhodnutá urobiť pre nich, čo sa dá. Nielen, že na ňu obaja zapôsobili svojou rozumnosťou a praktickosťou, s akou prijali dcérine problémy. Ale za čo im bola Megan vďačná, svoju dcéru vychovali skoro tak dobre, ako Gaylanovci. Nesmierne ju potešilo Robinino rozhodnutie podieľať sa aktívne na veciach rodiny. A nedá si skákať po hlave. Megan získala nielen cennú posilu a matku pre ďalšie pravnúča, ale aj zdatného oponenta v hádkach. To bude zábava!

Zhromaždenie okolo stola sa znova búrlivo rozosmialo a Megan zachytila, že sa znova hovorí o Nicovi v súvislosti s podprsenkou.

Ježiši, to je ďalšia vec, ktorú musí dať do poriadku. Ten chlapec je už trochu priveľký, než aby behal po svete ako túlavé psisko a koledoval si o AIDS, alebo niečo iné. Nica treba čo najskôr oženiť, rozhodla sa Megan.

A mieni s tým začať okamžite.

Vstala od stola a nechala mládež ich zábave.

Scott a Robin už boli vybavení. Nepochybovala, že časom jej dajú ďalšie vnúča. Vyzerali šťastní a zamilovaní, tak v čom by bol problém?

Usmiala sa na novomanželov a tí jej zamávali. Potom pohľadom vyhľadala Nica a panovačne mykla bradou ku dverám.

Najlepšie bude začať s tým hneď.

Nico trochu drzo otrávene povzdychol, ale zdvihol sa a pobral sa za babičkou do jej pracovne.

Tu Megan riešila veci, ktoré nemusela preberať celá rodina. Usadila sa do kresla podobného trónu a keď Nico vošiel a zo zvyku zatvoril dvere, neváhala ani sekundu a vyštekla.

- Scott je už šťastne v chomúte. Na rade si ty, chlapče. Musíš sa oženiť, Nico a dať svetu nových Strážcov. Čo ty na to?

K O N I E CKomentáře k článku

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek