.

Kapitola 11

Ahojte, kočky a tiger, takže tu je dnešná - opäť dlhá - kapitola, v ktorej sa KONEČNE k niečomu dopracujú. Pôvodne som to plánovala na minulý piatok :-D Príjemné čítanie! :-*

Kapitola 11

Nico ramenom rozrazil dvere na svojej spálni- na ich spálni – a vniesol Juliannu dnu. Dvere sa za nimi zatvorili a obklopilo ich ticho. Zostali osamote.

Nico opatrne položil Juliannu na posteľ. Mágia spolu so vzrušením mu pulzovala žilami a nevedel sa dočkať, kedy bude nahý ležať vedľa nej. Chladný dotyk prikrývok na chrbte Julianne vrátil trocha zdravého rozumu.

- Nemôžem uveriť, čo si povedal tomu kňazovi. – zaúpela.

- Neklamal som ani slovíčkom. – uistil ju s chlapčenským úškrnom, ktorý už začínala spoznávať.

Náhle znervóznela.

Vedela, že to príde, ale teraz to odrazu bolo tu. Ona a Nico, dvaja cudzinci, ktorí sa pokúšajú splodiť dieťa.

Naprázdno prehltla. Nico sa usmial a pretiahol si tričko cez hlavu. Pri pohľade na jeho vypracovaný hrudník a tehličky na bruchu sa jej rozbúšilo srdce. Chcela odvrátiť pohľad, ale zatiaľ čo si prikazovala nedívať sa, jej oči skĺzli po jeho dokonalom tele až k silným rukám, ktoré práve rozopínali gombík na džínsoch.

Konečne našla hlas.

- Nico...počkaj... – zašepkala a jej hlas neznel ako jej. Bol chrapľavý a aj ona sama v ňom počula neistotu a strach.

Nicove ruky stuhli na pásiku džínsov.

Čo je zasa? Odmieta ho? Aj napriek tomu, že jej môže dať vytúžené dieťa? Ako je to možné, že ho natoľko neznáša?! Všetky ostatné ženy by sa aj pobili, aby sa dostali do jeho postele – a dupľom, aby sa stali jeho manželkou.

- Rozmyslela si si to? – spýtal sa priškrtene.

Julianna sa nadýchla a zavrtela hlavou.

- Nie, ja len...potrebujem trochu času. Nechcem ...nechcem len tak vletieť na vec, chápeš?

Predohra. Hovorila o predohre. Nico sa takmer usmial, ale na to bol príliš vzrušený. Vážne si myslela, že sa na ňu len tak vrhne, odbije si svoje a nastrieka do nej semeno, po ktorom tak túžila?

- Dobre. Chceš trochu času, fajn. Ale ja si medzitým urobím pohodlie. – oznámil a džínsy spadli dolu.

Julianna vytreštila oči, pretože pod nimi bol naostro. Nico sa jej výrazu musel usmiať. Odkopol tenisky, vystúpil z džínsov a pomalým, pružným krokom šelmy sa k nej zakrádal.

Juliannin pohľad ho skúmal od hlavy po päty. Silné, svalnaté nohy. Úzky pás, vypracovaná hruď a brucho, na ktorom by sa dali strúhať zemiaky, to všetko pokryté zlatistou pokožkou. A samozrejme... tá časť tela, ktorú doteraz nevidela.

Dobrý bože!

Pred Edwardom nemala žiadneho milenca, ale tušila, že Edward nepatril medzi najobdarenejších – ale o Nicovi to rozhodne povedať nemohla. Bol vztýčený a pripravený, a všetko možné, len nie malý. Kriste, ako sa do nej len vojde?! A ak sa vojde, čo vôbec nebolo isté, bude to sakramentsky bolieť.

Predstava tej bolesti spoľahlivo ukončila všetky Juliannine túžby po styku. Zaťala zuby. Dieťa. Robí to kvôli dieťaťu. Kvôli malému dievčatku, či chlapčekovi z vlastnej krvi. Skôr, než si to mohla rozmyslieť, bleskurýchlo si stiahla nohavice aj spodné prádlo, ľahla si na posteľ a zatvorila oči.

- Tak fajn, poďme na to. – vyhlásila odhodlane.

Nico sa zamračil. Vyzerala, akoby sa podujímala na nejakú obeť, alebo čo. Pery stisnuté, oči tuho zatvorené, ležala tam ako panna na satanovom oltári. Zamračil sa ešte viac. Teraz by chcel vedieť, čo jej chodí po rozume. Ale na čo? Je jasné, že ju nepriťahuje ani jeho nahé telo – a to bolo niečo, čo sa mu doteraz nestalo.

- Pre potomstvo všetko, však? – spýtal sa ironicky, ale nezabránil tomu, aby do jeho hlasu neprenikla trpkosť.

- Áno. – súhlasila ticho.

- Všetko.

A tie dve slová Nica konečne dopálili. Tak ona si myslí, že sa nejako obetuje? A čo on? To on bol dotlačený do manželstva so ženou, ktorá ho nechce a ktorej je odporný. To on je nútený splodiť deti, po ktorých nijako zvlášť netúži! Ona dostane len to, čo chce, pre čo sa dobrovoľne rozhodla. Takže, kto je tu obeť?

So stúpajúcou hladinou zlosti cítil, ako sa mágia búri v jeho žilách. A odrazu sa cez neho preliala ako prílivová vlna – nepremenil sa na leva, natoľko sa ovládal, ale zlosť otvorila jeho mágii inú cestu a po spálni sa rozprestrela čierna prikrývka strachu.

Julianna počula, že sa Nico nehýbe. Nevedela, prečo, ale odmietla otvoriť oči a pozrieť sa na neho, pretože by pravdepodobne....

Hrôza. Strach. Panika. Chĺpky na rukách sa jej zježili a ona prudko otvorila oči. Na prvý pohľad sa nič nezmenilo. Nahý Nico stál v strede izby, prebodával ju pohľadom, nik iný nebol v dohľade – a predsa mala pocit príšerného nebezpečenstva, až mala chuť zvriesknuť a zaliezť pod posteľ.

Nico si ani neuvedomoval, čo robí. Jedným skokom pristál na posteli a prišpendlil Juliannu k matracu svojím vlastným telom. Stuhla ako kameň, nie, nie ako kameň. Ako vtáča, zhypnotizované hadom. Ten pohľad už videl toľkokrát...doriti!!!

Až teraz pocítil, že sa cez ňu prelieva jeho vlastná mágia. Desí ju. Neúmyselne, ale desí. Dofrasa! To je to posledné, čo teraz potrebuje!

Silou vôle uzavrel bránu, ktorú mágia použila na to, aby z neho vytryskla. Juliannin tep sa ustálil, ale jej dych zostával rýchly a telo napäté.

- Prepáč. – vydýchol Nico. Ako to, že ho táto žena neustále núti za niečo sa ospravedlňovať?!

- To bola moja mágia. Mám talent desiť ľudí, ak chcem. Nechcel som to na teba použiť, to len tou zlosťou...

Obozretne na neho pozrela.

- Hneváš sa na mňa, že som sa tu zjavila a babička ťa donútila oženiť sa so mnou?

Nico pokrútil hlavou, až ju jeho svetlé vlasy pošteklili na nose. Neuvedomila si, že ich tváre sú tak blízko seba, hoci cítila na ústach jeho teplý dych.

- Nehnevám sa, že som sa s tebou oženil. Hnevám sa, že som ti odporný.

Vytreštila oči a vrátilo sa jej čosi zo zdravého rozumu.

- A na to si ako prišiel?!

- Jasne si to dala najavo. – Nico zaťal zuby.

- Nechceš ma. Ležíš tu so zaťatými zubami, akoby to bola ktoviaká obeť vyspať sa so mnou.

Pokrútila hlavou a vyprskla.

- To nie je odpor, Nico, to je strach.

Zmätene nakrčil obočie.

- Ale ja som už svoju mágiu potlačil.

Líca jej zčerveneli.

- Nebojím sa tvojej mágie, Nico, bojím sa tvojej...veľkosti.

Jeho výraz sa nezmenil, očividne nechápal, čo sa deje a tak zamrmlala.

- Bojím sa, že ma roztrhneš. Určite si uvedomuješ, aký si...obrovský...

Konečne pochopil a po tvári sa mu pomaly rozlial lenivý, mačací úsmev.

- Ahááá.

Tentoraz sa zamračila Julianna.

- Ahááá?

Sklonil sa celkom k nej a dal jej bozk na konček nosa.

- Nie že by som sa chcel vo svoju svadobnú noc baviť o penise tvojho exmanžela, Julia Ann....

Zamračila sa ešte viac a on sa pobavene zachechtal.

- ...ale aký veľký asi bol?

Trochu v rozpakoch naznačila palcom a ukazovákom asi desať centimetrov.

- S erekciou? – neveriacky vyprskol Nico a ona prikývla.

Usmial sa a tentoraz bol ten úsmev nežný.

- Si lekárka, Julia Ann. To ťa nikdy nenapadlo, že je to zákrpok?

Zamračila sa. Vlastne áno, napadlo, ale nemyslela si, že normálna veľkosť je viac než dvojnásobná. V skutočnosti na tom nezáležalo. Nepremýšľala o tom.

- Chceš naznačiť, že sa...vojdeš dnu?

Nico sa zachechtal.

- Ráno sa na to nebudeš musieť pýtať. Ver mi, neroztrhnem ťa, ani ti neublížim. Bude sa ti to páčiť. – vyhlásil tak presvedčene, až sa musela uškrnúť.

- Okej, mister Ego. Verím ti. – povedala a sama sa začudovala, keď si uvedomila, že je to pravda.

- Prestanem, ak budeš chcieť. – sľúbil. Zaboril si tvár do jej vlasov a zašepkal.

- No tak, zlatko. Urobme si bábo.

Vyprskla smiechom.

- To hovoríš naschvál. Nijaké bábo nechceš.

- Možno som zmenil názor.

- Nie, nezmenil.

Zvláštne, už mu to nepripadalo také neprijateľné. Mať dieťa, ako je trebárs Sara a Kevin... s Juliannnou... bola to celkom príjemná predstava.

Nežne ju bozkal na krk a cítil, ako sa zachvela od hlavy po päty.

- Zbavme sa toho oblečenia. – navrhol šeptom a hneď svoju predstavu začal uskutočňovať.

Julianna sa nebránila. Posadil sa na päty a drsnou dlaňou ju pohladil po tvári. Jeho ruka putovala cez líce po krku až k prvému gombíku jej blúzky. Rozopol ho a prstom prešiel po odhalenom kúsku pokožky až k druhému gombíku.

Ako pokračoval, Julianna zistila, že sa jej ťažšie dýcha. Hľadela do Nicovej tváre a on sa utápal v jej zvláštnych, zelenomodrých očiach. A náhle už nemal čo rozopínať. Pomaly blúzku roztvoril a keď uvidel bielu saténovú podprsenku, v očiach sa mu zablyslo.

Ani netušila, ako, a blúzka plachtila na zem. Vôbec si nespomínala, že by si vyzliekla rukávy, ale očividne to urobila, pretože teraz sa Nico začal venovať jej prsiam. Nerozopol jej podprsenku, namiesto toho sklonil tvár k jej prsiam a cez jemnú saténovú látku vzal do úst jej bradavku.

A Julianna takmer vyskočila z kože.

Bože, to bol pocit! Nie že by Edward nebol dobrý milenec, ale toto nikdy neurobil. A jej sa to páčilo. Vlhkosť jeho úst prenikala látkou a chladila ju na bradavke, ktorá sa okamžite vztýčila. Keď to potom zopakoval na druhom prsníku, zatvorila oči a s pootvorenými perami si vychutnávala tú slasť.

Nico sa posunul tak, aby dosiahol na jej ústa a vzápätí sa ich jazyky pomaly preplietli vo vzrušujúcom tanci.

Jej reakcia bola taká vášnivá, že takmer stratil sebaovládanie. Brzdi, dočerta! Prikazoval sám sebe, keď sa k nemu pritisla celým telom.

Vrátil sa ústami k tomu bielemu kúsku saténu a jemne vzal jeho okraj do zubov. Sťahoval košíček nižšie a nižšie, až kým nevykukla vztýčená bradavka, tvrdá ako kamienok. Dlhým, nenáhlivým pohybom jazyka ju olízal a z Julianniných úst vyrazilo zaúpenie, ktoré ho dokonale nabudilo, aby to zopakoval.

Pomalými pohybmi lízal jej bradavku, až jej z toho bolo na zbláznenie. Mal jazyk drsný ako mačka a pri každom jeho pohybe ňou prešlo zachvenie spolu s vlnou slasti.

- Nico! – vyrazila zo seba jeho meno, keď sa presunul k druhému prsníku a celé to zopakoval.

- Bože, neprestávaj! – prehla sa v chrbte, aby mal čo najlepší prístup a zvíjala sa pod každým dotykom jeho jazyka.

Usmial sa do jej voňavej pokožky. Ahááá, tak predsa sa jej to len páči! Zbavil ju podprsenky a trošku sa odtiahol.

- Chcem ťa vidieť. – povedal.

Julianna neprotestovala. Zostala ležať, pery lesklé a pootvorené, okrúhle prsia sa jej zdvíhali v rytme jej dychu, oči zahmlené. Pohľadom prešiel po štíhlych bokoch a keď ním dospel k jej stredu, lišiacky sa usmial.

A vzápätí sa sklonil jazykom k jej škáročke. Julianna vykríkla, keď sa jej dotkol na jej najtajnejšom mieste a bez rozpakov roztiahla nohy ešte viac, aby mal lepší prístup. Prekvapilo ho, aká je už vlhká a mysľou mu preletelo, že jej exmanžel sa asi s predohrou príliš nezaťažoval, keď ju takto dokázalo vzrušiť už to, čo s ňou doteraz robil.

Julianna sa zvíjala, keď jazykom obkrúžil klitoris a o sekundu pocítila jeho prst, ktorý do nej prenikol. Zavzlykala od rozkoše a zaprosila.

- Nico...prosím! Už!

Nico sa nad ňou vztýčil a priľahol ju celým telom. Ústami sa zmocnil jej pier presne v okamihu, keď svojím mužstvom prenikol hlboko do jej tela.

Bože! Bola taká úzka, vlhká a horúca! Jej svaly ho zvierali tak, že musel zatínať zuby, aby nevyvrcholil skôr, než ona. Odtiahol sa, až z nej takmer vykĺzol a potom prudko prirazil. Julianna ticho vykríkla, ale zbadal, že nie od bolesti.

- Ešte! Panebože, ešte, Nico! – vykríkla a vzpínala sa proti nemu.

A on jej vyhovel. Cítil, že sa blíži k vrcholu a zo všetkých síl myslel na niečo iné, aby sa pred ňou úplne nestrápnil. Také niečo sa mu stalo po prvý raz. Ešte nikdy ho žiadna žena nevzrušila tak, ako jeho vlastná manželka. Alebo že by to bolo práve preto? Kvôli tomu vedomiu, že táto žena mu patrí? Ako lev mal teritoriálne myslenie a to, čo pokladal za svoj piesoček, by neprenechal nikomu inému.

Zrýchlil pohyby svojej panvy a Julianna zo seba vyrážala jeden slastný výkrik za druhým. A potom to prišlo.

Mala pocit, že na chvíľu stratila vedomie, hlava sa jej točila a pred očami jej poskakovali mihotavé svetielka. Celé jej telo vybuchlo v neuveriteľnom prívale slasti a ona si len hmlisto uvedomovala, že Nico tlmí jej krik vlastnými perami.

Sila jej orgazmu vybičovala Nica, aby sa k nej pripojil. Ešte niekoľkokrát tvrdo prirazil a so zarevaním vyvrcholil aj on. Jeho telo sa vzopälo nad ňou, mágia v jeho krvi vrela a bublala a s najväčšou vlnou slasti prudko vyrazila z jeho žíl.

Na okamih sa cítil úplne prázdny a bol to zvláštny pocit. Žiadne šteklenie mágie. Akoby odumrela. Odvalil sa s Julianny práve v okamihu, keď ona vytreštila oči. Vzduch sa zavlnil a odrazu, namiesto jeho krásnej ľudskej manželky, ležala v posteli levica.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok