.

Kapitola 11

Ahojte, tento týždeň budem pridávať kapitoly dosť chaoticky - sme s malou objednané k asi 50 lekárom na asi 60 vyšetrení, - takže dosť často sa ani nedostanem ku kompu. Podobne to bude aj budúci týždeň, ale snáď sa nám to podarí nejako skĺbiť, len nečakajte, že kapitolka bude pribúdať ráno - skôr až večer. :-D Takže nech sa páči, a príjemné čítanie!

Kapitola 12

Andrea na neho bez hanby vyskočila a obtierala sa pohlavím o jeho vzrušený úd. Mitchovi sa zahmlievalo pred očami, schmatol ju za boky a pokúsil sa ju primäť k pohybu.

Bez váhania sa toho zhostila, nasmerovala špičku jeho penisu tam, kde ju chcela mať a pomaly na neho dosadla.

Oči sa jej rozšírili, keď ju naplnil tak, až mala pocit, že ju roztrhne. Zovrela ho všetkými svalmi, ktoré dokázala ovládať a Mitch pridusene zastonal.

- Ježiši, Andrea, prosím...

Venovala mu široký, zadýchaný úsmev.

- Nemusíš prosiť, macko. Bude mi potešením.

A konečne sa na ňom rozhýbala. Od prvej sekundy bolo Mitchovi jasné, že Andrea bude v posteli skvelá – divoká a nespútaná. Ale to, že mu sexom doslova vysaje mozog z hlavy, to nečakal. Jej dokonalé telo sa nad ním vlnilo v pravidelnom, prapôvodnom rytme a masírovala tak jeho penis tým najneuveriteľnejším spôsobom.

Dolu tresli dvere a vzápätí sa ozval zvonka pleskot krídel. Obaja si to všimli, ale nič ich nemohlo odvrátiť od pulzujúcej rozkoše, ktorá ich oboch zahaľovala ako plášť. Nedokázali sa sústrediť na nič iné, než na stúpajúci príliv slasti.

Mitch sa prudko posadil a znova sa začal venovať jej prsiam. Andrea ho chytila za plecia a zavrátila hlavu v rozkoši, ktorú jej spôsobovali pohyby jeho teplého, vlhkého jazyka na bradavkách.

Vyvrcholenie na seba nedalo dlho čakať. Cez oboch sa vlna orgazmu preliala ako príliv. Andrea si zahryzla do pery, až sa jej spustila krv a Mitch zareval pravým, medvedím revom. Až keď posledné sťahy orgazmu odozneli, uvedomil si, že ho pekelne štípe chrbát – Andreine pazúriky mu tam museli zanechať poriadne stopy.

- Ty nie si rys, ale divá mačka. – zašomral a stiahol ju k sebe na hruď.

Prskla a vymotala sa z prikrývok. Nahá prešla po miestnosti a zdvíhala zo zeme svoje šaty.

- Ja veľmi nie som na nečinné vyvaľovanie, macko. – vysvetlila mu cez plece.

- Okrem toho nám beží čas. O chvíľu bude babička búchať na dvere.

Mitch vzdychol. On teda na nečinné vyvaľovanie bol, zvlášť po sexe. Rád by sa chvíľu len tak túlil k žene, s ktorou sa práve pomiloval, rád by sa hral s tými jej červenými vlasmi, rád by ju hladil po pleciach a chrbte. Ale Andrea už mala na sebe džínsy a práve si navliekala tričko na holé telo.

Ten pohľad ho opäť postavil do pozoru a jeho divej mačke to neušlo.

Zavrtela hlavou.

- Ale no tak! Najprv ťa nemôžem dostať do postele a teraz ťa nemôžem dostať z nej! Hej! Máme robotu! Ak sa z tých prikrývok nevykotúľaš sám, pokojne zavolám babičku, aby ťa podľa dobrého zvyku vyšmarila oblokom.

Mitch sa kyslo zaškľabil a neochotne sa zdvihol z postele.

- Bože, ženská, si tak sladká a prívetivá, človek sa s tebou cíti ako v raji.

Andrea sa uškrnula a hodila po ňom jeho džínsy.

* * *

Ashley zbehla dolu schodmi pri prvom náznaku, že sa v Mitchovej izbe odohráva sex. Všetci mali dokonalý sluch a za tie roky sa naučila veľmi presne rozoznávať, akými zvukmi sa milovanie začína. A nech bola na tie zvuky v Sídle hocijako zvyknutá, predsa len jej pripadalo trochu perverzné počúvať pri tom vlastného brata.

Adreinne taký problém nemala. Lietadlo jej odlietalo z Kalispellu až na druhý deň popoludní, rovnako ako Nicovi, takže tí dvaja si sadli do kuchyne, hrali človeče nehnevaj sa a pokúšali sa nevnímať zvuky zhora – obaja v tom mali dlhú prax.

Ale Ashley nemala hrošiu kožu svojej sestry. Vybehla von dvermi, práve keď udalosti hore začali naberať na spáde. Zatvorila za sebou dvere a nechala mágiu vo svojej krvi, aby sa rozliala okolo nej a pretvorila ju do jej vtáčej podoby.

O niekoľko sekúnd roztiahla takmer tri metre široké krídla a zaplieskala nimi vo vzduchu. Bol to ostrý zvuk, rezal ako práskanie biča, ale nádherné perute ju zdvihli do vzduchu a to bolo to, čo chcela.

Chvíľu mávala krídlami a skúšala rozličné sklony perutí, kým nechytila ten správny vzdušný prúd. Potom ich naširoko roztiahla, pootočila ich a naklopila doprava tak, aby ju stúpanie teplého vzduchu vynášalo v špirále stále vyššie, až takmer k slnku.

Ashleyin svet sa čoskoro premenil na modrú oblohu – bola všade. Nad ňou, okolo nej, dokonca aj pod ňou. Bola už tak ďaleko od zeme, že aj tá sa zmenila na modrastý opar, len tu a tam prekrývaný oblakmi. Ashley sa nachádzala v hlbokej modri, vo svete absolútneho ticha, slnečných lúčov, vzduchu a slobody.

Spustila sa trochu nižšie a ponorila sa do oblakov. Nechcela loviť, chcela sa len preletieť a uniknúť pochmúrnym myšlienkam.

- Vtáčatko.

Hlas v jej hlave bol prenikavo jasný, akoby jej Chaos prehovoril priamo do ucha. Strhla sa a mávla krídlami, prudko zmenila smer.

- Ashley.

- Choď preč. – zamrmlala v hlave, vedela, že ju počuje.

- Ešte si taká napaprčená pre tie Vianoce? – zdalo sa, že Chaosa jej vytrvalé rozhorčenie prekvapuje.

- Choď preč. – zopakovala.

- Ash, nebuď hlúpa. Veď je to dokonca kresťanský sviatok a ja nie som kresťanským bohom. Navečerať sa predsa môžeme hocikedy. A poslal som ti vianočný darček.

V marci. Ashley sa v duchu uškrnula.

- Nájdeš ho v smetiaku pred mojím mexickým domom. Ktorý sa, mimochodom, chystám predať.

Chaosove slová zneli šokovane.

- Predať?

Ashley si v duchu vzdychla a ustato povedala.

- Chcela som sa vzdať svojej pozície v klane, Chaos. Pre teba. Pre nás dvoch. Ale ono to vôbec nemalo význam, však? Som ti ukradnutá. Ten dom som kúpila a vybavila preto, aby sme sa mali kde stretávať, a aby som bola pripravená na život, až ma babička vykopne z klanu. Tieto dve záležitosti teraz odpadajú. Nechcem sa už s tebou stretávať. A babička ma nevykopne. Pretože keď príde s tým, že by som sa mala vydať a darovať jej pravnúčatá, hodím sa do bieleho, nakráčam k oltáru a potom pekne šup šup do postele, zatvoriť oči, zaťať zuby a odbaviť si to, čo je treba. Darujem ti novú generáciu Strážcov, Chaos. Nie si šťastný? – Ashley sa tvrdo zasmiala.

- A teraz, milenec.... vypadni z mojej hlavy!

Pritiahla krídla k telu a strmhlav sa vrhla do hĺbok pod sebou.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok