.

Kapitola 13

Kapitola 13

Victoria zalapala po dychu, keď sa náhle ocitla v Samovom objatí. Bozkával ju nežne a zároveň vášnivo, rukami jej prechádzal po chrbte a keď sa odtiahol, zašepkal.

- Boh mi pomáhaj, Victoria, chcem ťa.

Tie slová ju celú rozochveli. Aj ona ho chcela, hneď teraz! Túžila zistiť, o čom ten ľudský cicmací rituál je. Prečo po ňom smrteľníci tak prahnú. Jasné, pohybovala sa v ľudskom svete už dosť dlho, aby poznala technickú stránku veci. Ale ona sama nikdy nič také nezažila. A nebola to len zvedavosť, čo ju prinútilo opätovať Samovi jeho bozky.

Čosi ju k nemu priťahovalo. Čím viac sa o ňom dozvedala, čím lepšie ho spoznávala, tým väčšmi ju to k nemu ťahalo. Všetka tá bolesť, ktorú mu Linda spôsobila, utužila jeho charakter a vyformovala jeho dušu tak, že napokon nedokázal zabiť Teriánku, ktorá nezabila jeho, keď mala príležitosť. Jeho vnútro bol pre ňu také fascinujúce, že by chcela zostať po jeho boku dlhšie, spoznať ho lepšie...a nezanedbateľné bolo tiež to, že Samuel Gaylan bol krásny. Kriste, pokojne by mohol byť Teriánom, taký bol príťažlivý. A vedel v jej tele prebudiť vášeň.

Victoria ho pohladila po vypracovaných svaloch na hrudi, vnímala ich tvrdosť a zároveň hladkosť opálenej pokožky, jeho telesné teplo, také príjemné, že sa jej nechcelo ani pohnúť, len ho nechať, aby ju zohrieval a bozkával.

Sam ju vzal za ruku, ktorá mu spočívala na hrudi a viedol ju nižšie. Victoria vedela, čo od nej chce.

V ľudskom svete sa takýmto detailom nedalo vyhnúť. Vedela, čo príde, ale nikdy v živote sa ešte smrteľníka nedotýkala takýmto spôsobom.

Napriek tomu nezaváhala.

Rozhodným pohybom rozopla gombík a stiahla zips na jeho džínsach. Sam neprerušil bozk, len trochu odtiahol boky, aby jej dal priestor na realizáciu.

V tom momente nedokázal myslieť na to, že žena, ktorú zviera v náručí, nie je človek. Nemyslel dokonca ani na Lindu. Dokázal myslieť iba na to, ako strašne chce, aby sa ho dotkla a pohladila ho.

Vzápätí ucítil na svojom penise jej ruku a takmer vyskočil z kože, keď ho tie horúce prsty obopli a začali sa pomaly pohybovať hore a dolu, po celej dĺžke. Zalapal po dychu.

- Ježiši, Victoria...

Victoria so záujmom prechádzala prstami po jeho úde. Aký je tvrdý a zároveň hladučký ako hodváb! Ktovie, aký by to bol pocit, keby ho cítila v sebe?

Zahryzla si do pery, keď sa po jeho tele posunula nižšie. Zachvel sa, keď na svojom najcitlivejšom mieste pocítil jej dych.

Opäť nezaváhala. Reč jeho tela bola jasná dokonca aj jej, ktorá toho o ľudskom druhu vedela veľmi málo. Ale teraz mala ľudské telo a vďaka terianínu v ňom bude uväznená ešte pár hodín, kým príde čas na ďalšiu dávku. Tak prečo by si nemala vychutnať to, čo jej ponúka?

Sklonila hlavu a vzala ho do úst. Jeho slaná chuť jej pohladila chuťové poháriky. Sam sa prehol v bokoch a nemo ju tým vyzýval, aby pokračovala.

A ona sa nedala prosiť. Olizovala ho a jemne hryzkala, až sa pod jej dotykom zvíjal.

Bolo to... dokonalé. Sam nebol síce nijakým posteľovým preborníkom, počet žien, ktoré vystriedal vrátane Lindy, by mohol zrátať na prstoch jednej ruky. Ale nikdy predtým nezažil takýto pocit.

Victoria sa správala úplne nezištne. Dávala mu, čo chcel. Ani jediným slovkom, či pohybom nenaznačila, aby sa ujal iniciatívy. Spôsobovala mu takú slasť, že zabúdal dýchať a pre seba nechcela vôbec nič. A to, čo robila, robila tak perfektne, že sa mu točila hlava a mal pocit, že jeho mozog si vzal dlhú dovolenku.

To nie je fér.

S vypätím všetkých síl ju odtlačil od svojho údu a zadýchane ju inštruoval.

- Poď sem a ľahni si.

Očami, zastretými vášňou, jej prebehol tieň.

- Sam, prekonal si horúčku. Si si istý, že môžeš...

- Dofrasa, ženská, môžem všetko, na čo si len pomyslím. – odvrkol. Z nejakého dôvodu ju to pobavilo, ale nechala ho, aby vykĺzol z jej zovretia a urobila, čo chcel.

Sam pozeral do tej známej tváre. Ale odrazu už pre neho nebola taká známa. Odrazu nerozumel, prečo mu vlastne pripomínala Lindu. Lindine oči nikdy takto nehoreli. Jej ústa nikdy nevyzerali tak lákavo a plno. Victoria mala navyše vo zvyku zdvíhať jedno obočie, keď ju niečo prekvapilo, alebo potešilo, čo dodalo jej tvári celkom nový výraz. Vlastne vôbec nebola podobná Linde. Ani trochu.

Nie je to Linda. Ale je to žena, s ktorou sa teraz pomiluje, aj keby ho to malo zabiť. Tak strašne ju chcel, až sa mu z toho zastavoval rozum.

- Myslím, že potrebujem, aby si mi osviežila pamäť. – vyhlásil chrapľavo a ukázal na jej tričko.

Usmiala sa, vzrušene, zadýchane, a tričko vzápätí odplachtilo na zem. Nemala podprsenku. Sam sa prudko nadýchol, keď zistil, že jej prsia sú navlas také dokonalé, ako si pamätá z tej hmlistej spomienky.

Sklonil hlavu a vsal jednu bradavku do úst. Victoria sa pod ním trochu zavrtela, prehla sa ako luk a ponúkala mu tak svoje krásne telo ako na striebornom podnose. Sam mal odrazu pocit, že všetka slabosť a vyčerpanosť zmizla. Mohol by ochutnávať tie prsia do nekonečna.

Victoria mala pocit, že sa vznáša. Vlny slasti jej vystreľovali z bradaviek do celého tela, keď Sam zručne použil zuby, pery, aj jazyk na jej prsiach. Panebože, bolo to snáď ešte lepšie, ako dolu v pivnici!

A trvalo to snáď celú večnosť. Sam sa odrazu vôbec neponáhľal. Hral sa s jej telom, dráždil ju do nepríčetnosti, až sa zmietala na posteli a z hrdla sa jej drali tiché výkriky. Zdrapila ho za plecia, aby ho prinútila pozrieť sa jej do tváre.

Sam sa spokojne usmial, keď videl, ako jej horia oči.

- Už to nevydržím, Sam! Ani sekundu, počuješ?!

Ešte stále s úsmevom ju zbavil džínsov a bielych nohavičiek. Ležala pred ním na posteli, úplne nahá, pripravená a vzrušená. A v živote netúžil po nijakej žene tak, ako teraz po nej. Teriánka, či nie, dokázala v ňom vybičovať tie najskrytejšie vášne, ktoré ním zmietali. Aj keby ho teraz chcela zastaviť, nedokázala by to. Musel ju mať.

Pomaly jej roztiahol stehná a kľakol si medzi ne. Victoria zatvorila oči a zaklonila hlavu, keď nasmeroval svoj úd na to správne miesto a pritom jej palcom prebehol po klitorise. Vzrušene zastonala a vyšla mu bokmi v ústrety.

Prekvapilo a potešilo ho, aká je už vlhká. Neváhal ani okamih a jediným pohybom sa zaboril hlboko do jej tela. Prekážku si uvedomil, až keď už neexistovala a keď mu Victoria odrazu stuhla v náručí.

- Kriste, to bolí! – vytisla cez stisnuté zuby.

Sam ohromene vytreštil oči. Panna?! To si robí srandu!!!! Ako môže byť... vlastne to bolo celkom logické. Nebola človek. Ľudia boli jej korisťou, nie sexuálnymi partnermi! Toto telo bežne nepoužívala. Prečo by teda mala s niekým spať? Ale napriek tomu ho toto zistenie šokovalo.

Videl, ako pomaly vydychuje cez zaťaté zuby, ako rozdýchava náhlu bolesť a spamätal sa.

- Nehýb sa. To prejde.

Prikývla a ticho zanadávala. Sam nechápal, prečo mu to nepovedala predtým. Ale to teraz riešiť nemohol. V penise mu divoko búšil tep a on už nemohol vydržať. Len čo sa trochu uvoľnila, pochopil, že bolesť prestáva a neovládol sa, aby neurobil aspoň jeden pohyb.

Našťastie neprotestovala. Nie, že by si tým nejako pomohla. V tejto chvíli nemohol prestať.

Cítil, ako jeho mágia vrie celkom blízko pod povrchom, túžila sa dostať hore, túžila z neho vyvrieť. Jeho oči dostali svetložltú farbu a keď ich uprel na Victoriu, čakal, že sa zľakne a pokúsi sa z postele ujsť. Linda zdrhla skôr, než ho videla premeniť sa. Skôr, než jej ukázal vlčie oči v ľudskej tvári. Ani Victoria nebude iná.

Na chvíľku stuhla, no potom vystrela ruku a na jeho nesmierny úžas ho pohladila po tvári.

- Si nádherný. – vydýchla.

Vlk v jeho žilách spokojne zavrčal. Bol to hlboký, radostný zvuk a Sam cítil, ako ho ten zvuk oslobodzuje.

- Už ťa to nebolí?

- Nie. – pokrútila hlavou.

To je dobre, chcel povedať, no dych sa mu zasekol v hrdle.

Opäť sa rozhýbal, nežnými, no dlhými a hlbokými výpadmi sa pohyboval hlboko v nej a hlava sa mu začínala točiť.

Victoria netušila, že sex bolí. Tie ženy, ktoré videla v televízii, nikdy nevyzerali, že ich niečo bolí. Takže bolesť, keď do nej vnikol, ju prekvapila a šokovala. Nebola to taká strašná bolesť, to iba prekvapenie spôsobilo, že to na nej Sam vôbec pobadal.

Keď sa potom začal znova pohybovať vo vnútri jej tela, na bolesť si viac ani nespomenula.

Sam vkĺzol rukou medzi ich telá a pohladil jej prstami klitoris. Vykríkla a divoko mu vyšla v ústrety.

Zrýchlil pohyby panvy aj prstov a Victoria sa poddala tým pocitom, ktoré v nej vzbudzoval. Bolo to, akoby ju zvnútra pálili plamene, akoby jej sám oheň koloval žilami a zbesilo tepal medzi stehnami. Potrebovala ho, ešte viac, ešte silnejšie...

A potom jej pred očami vybuchol svet a ona sa ponorila do tmy.

Sam zaregistroval Victoriin orgazmus presne v momente, keď vyvrcholil on sám.

Ďalšia vec, ktorú si uvedomil v tej istej chvíli, bol záchvev vzduchu, ktorý náhle preletel okolo neho a vrazil plnou silou do Victorie, ktorá vzápätí omdlela. To chvenie vo vzduchu poznal. Bola to elektrina.

- Adreinne, dofrasa, nie!!!! – zreval, až zarinčali obločné sklá.

Chvenie ustalo, ako keď utne. Sam sa odvážil pozrieť ku dverám. Stála v nich vysoká blondínka s ľadovo chladným pohľadom, oblečená v čiernom koženom overale.

- Ahoj Sam. Nehovoril si, že potrebuješ kata?Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok