.

Kapitola 14 - 2. časť

Nejak mi to blbne, nechcelo mi pridať celú kapitolku, asi je pridlhá, takže tu je dokončenie... :-)

- Nechápeš to, Adreinne. Ja ju nechcem chovať. Ja s ňou chcem žiť.

Adreinne sa vystrela. Keby od nej chcel, aby Teriánku zabila, nebol by s tým ani najmenší problém. Ale v záležitostiach lásky sa pratala kade ľahšie. Nemienila sa nechať zatiahnuť ani do citových vecí, ani do tohto prúseru.

- Potom nemáš na výber, Sam. Ak s tým tvorom chceš žiť, čo ja osobne pokladám za choré a zvrátené, ale je to tvoj život, potom sa o tom musí dozvedieť rodina.

Sam zdvihol obe ruky v odmietavom geste.

- To ani náhodou! A prestaň ju volať „tvor“! Volá sa Victoria!

Adreinne sa v očiach rozhostil mrazivý chlad.

- Chceš riskovať, že ťa s ňou niekto z rodiny náhodou uvidí a pomyslí si, že ti zachraňuje život, keď ju zabije? Tak, ako som to skoro urobila ja?

Sam vytreštil oči. Na toto nepomyslel. Adreinne mala pravdu. Bože, mala úplnú pravdu! A on sa striasol. Ak mu Victoria jeho city opätuje, bude ju musieť vziať do Montany. A predstaviť babičke. Prudko sa nadýchol.

- Drei?

- Áno?

- Máme v Montane defibrilátor?Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok