.

Kapitola 18

Ahojte, dámy a páni! :-D Dnes som si proste nevedela odpustiť skončiť v najlepšom... no čo, však je ešte len utorok! :-D Prajem príjemné čítanie! :-D

Kapitola 18

Bobby so zatajeným dychom očakával nejakú reakciu, ale Alesia sedela strnulo na jeho posteli a tvárila sa bezvýrazne. Napokon prehovorila.

- Bobby, to od teba nie je pekné.

Stuhol a nechápavo otvoril ústa, ale ona pokračovala.

- Nie som hlúpa, Bobby. Viem, ako pôsobím na mužov.

Stoicky pokrčila plecami.

- Nie som nijaká krásavica a nemám ani štipku sexapellu. Som taká obyčajná, až je to neobyčajné. Proste, dobre viem, že sa do mňa nikto nezamiluje za jeden deň, ak vôbec. A už vôbec nie muž, ktorý môže mať moju sesternicu.

- Tak prečo som to podľa teba povedal? Aby som ťa trápil? Aby som sa ti vysmieval? – vypenil Bobby.

Pokrútila hlavou a ľútostivo povedala.

- Viem, že mi nechceš ublížiť, Bobby. Ale viem aj to, prečo to robíš. Nariadila ti to babička. Má strach, pretože poznám vaše tajomstvo. Ale preto sa so mnou ešte nemusíš zahadzovať. Celá tá vec je u mňa v bezpečí. Nemusíš meniť svoje plány. Pokojne sa ožeň s Kristie. Ja nikomu nič nepoviem. Ak chceš, môžem to odprisahať aj pred babičkou.

Bobby chvíľu zízal s vypleštenými očami a cítil, ako sa v ňom zdvíha hnev. Ako je možné, že taká úžasná žena ako Alesia má o sebe takú nízku mienku? To je celý svet slepý?! Nevedel si predstaviť, že by niekto dal prednosť Kristie, keď raz spoznal Alesiu. Iste, Kristie bola krásna, ale povrchná, sebecká a hádavá, kým Alesia mala vnútornú krásu, ktorá prevýšila akékoľvek nádherné črty. No a čo, že mala sedemdesiatšesť kíl? Bolo to sedemdesiatšesť kíl čistej láskavosti a dobroty- toho nikdy nie je dosť.

Bobby sa ledva ovládol, aby na Alesiu nezvýšil hlas a nezreval, že trepe nezmysly. Bola úžasná, on ju miloval a bodka. Ako to, že to nevidí?! Bude ju o tom musieť presvedčiť.

Alesia sedela na posteli a v srdci mala prázdno. Neverila, že Bobby by bol schopný znížiť sa k takej lži len na babičkin rozkaz, ale ako sa ukázalo, mýlila sa. Megan vládla tejto rodine železnou rukou a Bobby sa jej podriadil. V podstate sa to dalo predvídať.

Čo však nemohla predvídať, bolo to, ako veľmi ju jeho klamstvo zasiahlo. Chcela veriť, že sú priatelia, pretože spolu zdieľajú tajomstvo. A teraz je Bobby ochotný zahodiť to krehké porozumenie, ktoré medzi sebou mali, len aby vyhovel svojej babičke.

Dívala sa na neho a odrazu zistila, že sa v ňom čosi zmenilo. Lev v ňom bol odrazu bližšie k povrchu. Bobbyho oči zmenili farbu na leviu žltohnedú, a jeho napäté svaly akoby zvláčneli, spružneli. Keď skopol topánky a po všetkých štyroch sa k nej vydal po posteli skrz na skrz mačacím pohybom predátora, pocítila neodolateľnú túžbu cúvnuť. Nedokázala však odtrhnúť zrak od jeho hypnotických očí, ktoré sa na ňu upierali až s bolestivým sústredením.

- Tak ty si myslíš, že nie si krásna. – zavrnel a urobil ďalší krok k nej.

Stuhla na mieste ako vtáča, ktoré hľadí na hada.

Prišiel až k nej a priblížil sa tvárou k jej krku, na ktorom bolo vidno rozbláznený pulz tepny. Priložil nos na jej pokožku a zhlboka sa nadýchol tej teplej, kvetinovej vône. Alesia zadržala dych.

- Ty si myslíš, že si mi nepobláznila hlavu. – zašepkal jej do ucha, až sa zachvela.

- Myslíš si, že nie si príťažlivá a že sa nejdem zblázniť z toho, ako strašne ťa chcem. Každé z tých tvojich sedemdesiatich šiestich kíl. Neviem myslieť na nič iné, než že ťa schmatnem, strhám z teba šaty a zbozkávam každý kúsoček tvojej pokožky.

Vyschlo jej v ústach. Bobby sa typickým mačacím pohybom obtrel tvárou o jej líce a ona pocítila škrabkanie jeho strniska.

- Myslíš si, že Kristiina pekná tvárička vyváži to, že je to sebecká mrcha. A myslíš si, že ťa tu klamem a chcem ti popliesť hlavu, aby si mlčala. Myslíš si, že ty sama nemôžeš muža vzrušovať, pretože nevyzeráš ako ona. Tak to ťa musím vyviesť z omylu.

Takým bleskurýchlym pohybom, že ho takmer nepostrehla, ju schmatol za ruku a pritisol si ju do lona.

Vytreštila oči, keď na dlani pocítila kamennú tvrdosť jeho pohlavia.

Vytrhla si ruku a vyletela z postele ako raketa. S rozšírenými očami sa zahľadela na Bobbyho, ktorý ešte stále kľačal na posteli, aby ju rýchlym pohybom nevyľakal.

Pokrútil hlavou.

- Nie, zlatko. Už mi neutečieš. Je neskoro. Už ťa nenechám odísť.

Pri tých fatalistických slovách sa jej srdce rozbúšilo ešte viac, čo ako to bolo nemožné. Bobby k nej vystrel ruku.

- Poď sem.

Prinútila sa pokrútiť hlavou, hoci všetko pudové v nej na ňu kričalo, aby šla.

- Poď sem, Alesia. – zavrnel znova a ona sa roztriasla ako osika.

- Čo..čo odo mňa chceš? – podarilo sa jej vykoktať.

Bobby prižmúril oči a ich sálavé svetlo Alesiu očarilo.

- Chcem sa s tebou milovať. Tu a teraz. Chcem ti ukázať, že pre mňa neexistuje iná žena. A chcem, aby si už nikdy nepochybovala o tom, že si nádherná, žiadúca a vzrušujúca. Poď. Sem.

Ako vo sne sa Alesia s klopajúcim srdcom pohla. Možno mala v úmysle ísť ku dverám a utiecť, ale jej telo akýmsi záhadným spôsobom vykročilo k Bobbymu a jeho natiahnutej ruke. Krok. Ešte jeden. A ešte jeden. A potom vystrela ruku a dotkla sa prstami Bobbyho dlane.

Bobby sa neponáhľal. Prešiel bruškom palca po jej dlani, až sa zachvela, potom jej pustil ruku a ticho povedal.

- Rozopni si tú blúzku. Ak to urobím ja, budeš ju musieť vyhodiť.

Roztrasenými prstami, ktoré akoby neovládala vlastnou vôľou, urobila, o čo ju žiadal. Nepohol sa, sedel na pätách uprostred postele a zväzoval ju svojím intenzívnym pohľadom, od ktorého nemohla odtrhnúť oči.

Jeden po druhom vykĺzli gombíčky z dierok a cípy látky zostali voľne visieť na jej tele.

Bobbyho hlas teraz zaznel chrapľavejšie.

- Daj si to dolu, Alesia.

Omámene poslúchla, blúzka skĺzla z jej pliec a zostala jej ležať pri nohách. Bobbyho oči sa prilepili k tmavoružovej podprsenke a spaľujúcim pohľadom láskal jej odhalenú pokožku.

Správne by sa mala červenať až za ušami. V živote sa nevyzliekla pred nijakým mužom. Sexuálnych skúseností mala žalostne málo a obmedzovali sa na rýchlu akciu na zadnom sedadle auta, zaparkovaného na nejakom tmavom mieste. Ale teraz... mala sa vyzliecť za denného svetla, nechať Bobbyho uvidieť každú chybičku... mala by s krikom upaľovať.

Ale namiesto toho jej to odrazu pripadalo...správne a prirodzené. Bobby sa jej stále ani nedotkol, ale videla spaľujúcu, ohnivú vášeň v jeho tvári. Nebolo najmenších pochybností, že ju chce. Toto by žiaden muž nedokázal predstierať.

- Teraz džínsy. Vyzleč si ich. Pre mňa. – zapriadol ticho a Alesia ho ako v snách poslúchla.

Mysľou jej preletela tichá vďačnosť, že si ráno obliekla farebne zladené prádlo, hoci netušila, že ho niekomu bude ukazovať.

Džínsy skĺzli na zem a ona z nich vystúpila a zostala stáť vedľa postele.

Bobby teraz videl takmer všetko. Hľadala v jeho tvári akýkoľvek náznak znechutenia nad jej postavou, ale jediné, čo videla, bola žeravá túžba.

Bobby sa zo všetkých síl ovládal, aby Alesiu nestrhol k sebe do postele. Panebože, bola ešte krajšia, než si myslel! Pokožku mala zamatovo hladkú a bezchybnú, krivky ženské a mäkučké, nikde nevytŕčali neestetické kosti. Jeho milovaných sedemdesiatšesť kíl bolo vytvarovaných do dokonalých presýpacích hodín, štíhly pás sa nadol nežne prelieval do širších bokov a nahor sa rozširoval až po krásne oblé prsia. Bruško mala mäkké a nádherne ženské. Bola presne taká, aká mala byť.

Aj tak sa mu nikdy nepáčilo, ako Kristie, a ostatným vyciveným potvorám vytŕčajú bedrové kosti a do priehlbín ich kľúčnych kostí by si pokojne mohol odložiť mobil. Alesiino telo nemalo v sebe nijaké hrany a ostré uhly. Bola nádherne oblá, mäkká a tak neuveriteľne vzrušujúca, až sa z toho skoro pomiatol.

Takmer nespoznával vlastný hlas, keď ticho povedal.

- A teraz poď sem ku mne, Alesia.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok