.

Kapitola 23

Ahojte, želám vám krásne piatkové ráno, dámy a páni, a prajem príjemné čítanie! :-*

Kapitola 23

Ešte ani poriadne nedopovedal a Julianna pochopila, ako dychtivo sa jej pokúšal vyhovieť. Jej podprsenka bola v okamihu na kúsky a tie ešte ani nedopadli na zem, keď z nej strhol aj provizórne vyrobené šortky, ktoré v minulom živote bývali Julianninými kostýmovými nohavicami. Aspoňže pevná látka nesklamala a napriek Nicovmu nemalému úsiliu zostala v jednom kuse, inak by Julianna pochodovala savanou nahá.

Nohavičky totiž také šťastie nemali a tak ako podprsenka, skončili ako žalostné zdrapy fialovej čipky.

Nestihla si ani uvedomiť, čo sa deje a stála pred Nicom úplne nahá.

Nico si ju premeriaval horúcim pohľadom. Bože, je nádherná. Nahá, s mokrými vlasmi, lepiacimi sa k hladkej pokožke, uprostred tropickej kveteny, s vodopádom za chrbtom, pripomínala biblickú Evu v rajskej záhrade.

Vystrčila konček jazyka a oblizla si pery.

- Som v značnej nevýhode, drahý manžel. Ty vidíš všetko, ale ja nič.

To stačilo, aby zo seba strhol premočené tričko a šortky, pod ktorými bol naostro.

- Opováž sa vydesiť mojej veľkosti. – pohrozil jej a ona sa ticho zachichotala.

- Len si nefandi.

Nico sa zlomyseľne uškrnul.

- No, minimálne sa nemôžeš pohŕdavo zatváriť a vyhlásiť, že si už videla aj väčších. Viem, že nie.

- Ego, tvoje meno je chlap. – chcela prevrátiť očami, ale akosi ich nedokázala odtrhnúť od Nicovho tela.

Pripomínal jej dokonalé antické sochy – pevné kontúry vyrysovaných svalov, dokonalá symetria, pružnosť a sila, ale driemalo v ňom čosi divoké, neskrotné. S mágiou, či bez nej, Nico jej v mnohých ohľadoch pripomínal leva. A ona chcela byť tou, ktorá toho divého tvora skrotí a nechá ho, aby sa jej hrivou obtieral o členky. Hm. No dobre, pri jeho veľkosti v podobe leva by sa jej skôr obtieral o plecia, než o členky. Ale to nič neznamenalo. Bol celkom ako mačka – nezávislý, stále do určitej miery divý, neskrotiteľný. Také zvieratá zostávajú pri človeku preto, že chcú, nie preto, že ich človek kŕmi, alebo má rád. Jediným zákonom je pre ne ich vlastná vôľa. Bože, on je skutočne lev. Ona môže mať v sebe hoci za vagón gaylanovskej mágie a aj tak nikdy nebude ani spolovice taký lev, ako Nico.

Nádherný, nahý Nico, dva kroky od nej.

Nico sa usmial a vystrel k nej ruky.

- Poď ku mne, manželka!

Julianna sa neprotivila. Vplávala do jeho náručia, pohládzala dlaňami pevné svaly pod opálenou zamatovou pokožkou a napokon mu vošla rukami do vlasov. Zahľadela sa mu do očí, odhrnula mu z čela dlhé plavé vlasy a prešla mu palcom po perách.

- Si nádherný. – povedala úprimne.

- Budem sa červenať.

- Môžem si to vyfotiť? Bez dôkazu mi nikto neuverí.

Zaškľabil sa a jemne ju položil na chrbát medzi kvety. Potom sa natiahol vedľa nej, zdvihol sa na lakti a odtrhol jeden omamne voňajúci, červenooranžový kvet.

Prešiel jej ním po tvári, jemné, voňavé lupienky sa jej nežne dotýkali a ona zatvorila oči. So zatvorenými očami cítila dotyk kvetu ešte intenzívnejšie. Klesal jej po línii hrdla až pomedzi prsia, potom sa vrátil, tesne minul svetlohnedú bradavku, až sa celá zachvela.

- Nechaj oči zatvorené. – nakázal jej Nico chrapľavým hlasom.

Urobila, čo jej povedal a cítila, ako kvet pomaly kĺže po jej pokožke od jedného prsníka k druhému a veľmi nežne, takmer nebadane sa dotkol bradavky. Telom sa jej okamžite rozlial žeravý plameň túžby a ona sa prehla ako luk a zavzdychala Nicovo meno.

- Pšššt. – napomenul ju ticho a pokračoval v objavnej ceste po jej tele.

Pocítila okvetné plátky na bruchu, kvet urobil krúžok okolo jej pupku a po boku skĺzol na stehno.

Ani nevnímala, kedy kvet nahradili Nicove ruky. Jeho prsty v nej zažínali spaľujúci oheň, keď jej nimi hladil koleno, lýtko a potom po vnútornej strane jej nôh postupoval stále vyššie.

Julianna sa cítila ako vo sne. Jej stehná sa samy od seba roztvorili, aby Nica privítali.

Stred jej ženskosti horel neuhasiteľným plameňom a túžil po dotyku.

Ticho, vzrušene sa zasmial.

- Ešte nie, kráska. Ešte nie.

Sklamane zastonala, ale v tom okamihu jej drsným, vlhkým jazykom prešiel po bradavke a jej stonanie sa zmenilo na výkrik rozkoše. Ešte nedoznel, keď sa jeho pery zovreli okolo druhej bradavky a s neuveriteľnou trpezlivosťou a vytrvalosťou ju začali jemne sať a hryzkať.

Julianna bola presvedčená, že exploduje. Z bradavky sa jej do celého tela šírila neuveriteľná slasť, horúca a divá, až mala pocit, že vyvrcholí bez toho, aby sa jej čo i len dotkol medzi stehnami.

Zatínala nechty do dlaní, až si na nich urobila polmesiačikovité odtlačky, ktoré sa začali plniť krvou. A Nico neprestával.

Rozplače sa. Ak jeho jazyk okamžite neprestane, rozplače sa od frustrácie a rozkoše. Chcela ho, bože, tak strašne ho chcela! Nevydrží to jeho dráždenie už ani sekundu!

Akoby vycítil, čo sa v nej deje, konečne pustil jej bradavku z úst a vzápätí zmenil svoju polohu. Keby mala otvorené oči, nestačila by žmurknúť, pretože sa to stalo tak rýchlo, že prvé obliznutie na klitorise zaregistrovala skôr, než Nicovu hlavu medzi stehnami.

Nico nebol v sexuálnych záležitostiach nijakým nováčikom. Ale to, čo sa za svoj život naučil, sa doteraz nikdy neobťažoval použiť všetko na jednej žene. Teraz mal však pocit, že sa to všetko naučil len pre to, aby Juliannu – len ju, ju jedinú – vyniesol na vrchol blaha.

Striedavo sa venoval jej prsiam i jej mušličke, vymieňal jazyk a prsty, až kým sa celá nechvela a nedýchala rýchlo, akoby zabehla maratón. A div divúci, to, že jej spôsoboval rozkoš, ju spôsobovalo aj jemu. Vôbec ho nenapadlo, že by z toho nič nemal, naopak! Celý sa chvel radosťou a šťastím, keď sa jej telo k nemu vzpínalo v nemej prosbe a Julianna nebola schopná sformulovať nič viac, než „prosím“. Dokola opakovala to jedno slovo a Nico sa na chvíľku odtiahol.

- Prosíš?

Oblizla si pery.

- Prosím, Nico, prosím... – šepkala plačlivo a on sa pomaly usmial.

- Si moja. Len moja, Julianna.

A s tými slovami jej dal, po tom túžila. Jediným prudkým pohybom sa ponoril hlboko do jej hodvábnej vlhkosti a blaženosťou sa mu zakrútila hlava. Nenáhlivo kolísal bokmi, až Julianna celkom zachrípla od neustálych výkrikov slasti.

Zaťala mu nechty do ramien a vzopäla sa k nemu.

- Nico, preboha, už!!!!

Zvýšil tempo na maximum, vrážal do nej prudko a hlboko a Juliannino telo sa roztriaslo v takom búrlivom orgazme, aký doteraz nezažila. Ešte stále ňou zmietali jeho vlny, keď sa k nej s chrapľavým výkrikom pridal a naplnil ju svojou horúčavou.

Potom sa s hlbokým výdychom odvalil nabok, aby ju netlačil, z náručia ju však nepustil. Privinul ju k sebe a ona si zaborila tvár do jeho hrude. Dlho tak ležali a Julianna napokon prehovorila.

- Tak toto je dobrý dôvod, prečo zostať v Afrike.

- Páči sa ti príroda? – rýpol s úsmevom.

- Hlavne sa mi páči krotenie divých šeliem. – usmiala sa aj ona.

- Nie, vážne. Myslela som si, že to bude katastrofa. Ale tu, na tomto mieste, s tebou... no, povedzme, že to presahuje všetky moje očakávania.

Pohladil ju po vlasoch a spýtal sa.

- Prečo si si myslela, že to bude katastrofa?

Placho sa usmiala.

- Pretože nie som zvyknutá nič nerobiť.

No jasné, ona a jej absencia záľub.

- Myslím, že to, čo sme práve robili, sa nedá nazvať ničnerobením.

Štuchla ho do tehličiek na bruchu.

- Vieš, ako to myslím. V mojom živote nebolo nič skutočné. Ani moje prvé manželstvo, ani dieťa, po ktorom som tak túžila, len moja práca. Pomáhať deťom ma napĺňalo. A nevedela som si bez tej práce predstaviť ani deň.

- A teraz? – spýtal sa zvedavo.

- Teraz... – zasmiala sa.

- Teraz mám pocit, že ty ma už zabavíš, aby som sa necítila neužitočná.

Nico neodpovedal, len ju pohladil po vlasoch. Tak ona sa cíti neužitočná. Hm.

Vyskočil tak prudko, akoby ho poštípal had.

- Vstávaj, zlatko! Niečo ma napadlo. Vrátime sa k domu, je tam mobilný signál a tiež vysielačka.

Priniesol nič nechápajúcej Julianne jej šaty, ktoré počas ich eskapády celkom uschli a podal jej ich s tajomným úsmevom.

Ešte o tom nevedela, ale mal pre ňu prekvapenie.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok