.

Kapitola 24

Dobré ránko, kočky, prajem vám príjemné čítanie - KONEČNE nejaká tá akcia! :-)))

Kapitola 24

Skylar sedela v aute vedľa Kierana a mlčala. Cesta lesom ubiehala v tichosti, jediný zvuk vydávalo naplno zapnuté kúrenie, ktoré Kieran nastavil okamžite, ako naštartoval. Určite bol zmrznutý, ale vedela, nejakým spôsobom si bola istá, že to urobil viac kvôli nej, než pre seba.

A to všetko po tom, čo ho tak strašne oklamala.

Pocit viny v jej hrudi narástol do obludných rozmerov. Keby ju nebol stretol, nemusel prežiť útok Teriána, na čas prísť o pamäť a nemusel sa zamotať do samého stredu Strážcov.

Ona o boji Rovnováhy a Chaosu vedela, odkedy sa naučila chápať. Pre ňu bol takýto poriadok sveta prirodzený. Ale vedela si predstaviť, ako musela pravda otriasť ním.

Celý život vyrastal v presvedčení, že svet je bezpečným miestom a jediným nebezpečenstvom sú ľudskí netvori. O tých ostatných nemal ani potuchy. Veď on sám sa rozhodol pre povolanie, v ktorom mohol účinne prispievať k bezpečnosti toho ľudského sveta. A teraz sa dostal do situácie, keď nepriatelia mali zákerné zbrane, proti ktorým bol bezmocný. Musel sa pozerať, ako praveký medveď odtrhol hlavu niečomu, čo navonok pripomínalo ľudskú bytosť.

Určite bol zhrozený a znechutený.

A napriek tomu po ňu prišiel. Nezastavil sa pred nebezpečenstvom, ktoré ho mohlo stáť zdravý rozum, nezastavil sa pred tým, že Gaylanovská rodina je prakticky zoo, nezastavil sa pred jej klamstvami a manipuláciou, ale šiel a urobil to, čo bolo správne.

A navyše jej jasne povedal, že ich vzťah týmto nekončí.
Kde sa v ňom berie toľko šľachetnosti a morálnej sily? Je vôbec možné, že by ľudia mohli byť takíto veľkorysí a dokázali odpustiť?

Nie. Ľudia takí neboli. Ale bol taký on.

On bol presvedčivým argumentom, prečo ona a jej rodina žili hektický život plný násilia. Stálo to za to, zachrániť ľudstvo, ak mohlo zrodiť mužov, ako je Kieran.

Srdce jej zovrelo, ale tentoraz to nebolo pocitom viny. Bol to horúci cit, ktorý tryskal z jej srdca a nemal nič spoločné s mágiou v jej krvi.
Bože, milovala ho! Zamilovala sa do Kierana MacKennu!

Toto odhalenie jej vlastných citov k nemu ju ohromilo a naštrbilo jej už aj tak krehkú rovnováhu. A práve ten okamih si Kieran vybral, aby jej položil jednu ruku okolo pliec a spýtal sa.

- Nie je ti zima? Nemáš už bolesti?

Jeho starostlivosť bola poslednou kvapkou. Skylar sa stúlila do klbka a rozplakala sa.

Kieran na ňu vydesene pozrel. Nemal skúsenosti s plačúcimi ženami, no okamžite pochopil, že účinne ju utešovať a zároveň šoférovať nebude možné.

Nebol to vôbec ťažký výber. Šliapol na brzdu a auto poslušne zastavilo.
Kieran zatiahol ručnú brzdu a opatrne si pritiahol nariekajúcu Skylar k sebe. Bez odporu skĺzla do jeho náručia, vtisla tvár do jeho bundy a plecia sa jej otriasali vzlykmi. Nežne ju pohladil po chrbte.

- No tak, zlatko, už je to preč. Je to za nami. Odteraz bude všetko už len lepšie, uvidíš.

Spôsob, akým prehla chrbát, keď ju pohladil, mu pripomenul mačku, bažiacu po dotykoch. Dofrasa, veď ona aj je určitým spôsobom mačka!

Vnoril jej ruku do nádherných hustých vlasov, ktoré mu teraz, keď vedel, čo je zač, ešte viac pripomínali leviu hrivu a Skylar sa v jeho náručí pomaly utíšila.

Stále ju hladil po vlasoch, po chrbte a po chvíli si uvedomil, že mu bunda na hrudi zvláštne vibruje. Započúval sa a zistil, že tie vibrácie vychádzajú zo Sklyarinho hrdla.

Priadla.

Priadla ako spokojná mačička. V živote nepočul krajší, upokojujúcejší zvuk. Kieran sa usmial, šťastný, že slzy sú bezpečne zažehnané. Jej pradenie ho zaujalo. Koľko z veľkej mačky sa v skutočnosti skrýva v žene, ktorá ho tak veľmi zaujala?

Skusmo jej prešiel dlaňou od vlasov po chrbte až k zadku a pradenie zosilnelo, pričom sa Skylar zľahka vyklenula proti jeho ruke, aby zvýšila jej tlak na svoje telo.

Pritlačila pritom tvár k jeho bunde a sama sa o neho obtrela, až nakoniec jej brada skončila na jeho krku.
Hm. Čo by sa stalo, keby ju bozkal na ucho?
Tá myšlienka bola taká lákavá, že neodolal a vyskúšal to.

Keď sa jeho pery dotkli jej ušného lalôčika, Skylar prebehli po tele zimomriavky. Bože, to je také príjemné! Dýchla horúci vzduch na jeho krk a potešilo ju, že sa zachvel. Skusmo pootočila hlavu a jej pery sa tak ocitli len centimeter od jeho úst.

Nežne, veľmi jemne ju pobozkal.

Chcela cítiť jeho teplo, zvinúť sa do neho a priasť...moment. Veď ona už pradie. V ľudskej podobe.
Naklonila sa a ich pery sa znova spojili. Veľmi, veľmi jemne.

Kieran cítil, ako jej ústa mäkko priľnuli k nemu a zároveň mu prstami prebehla po sánke. Pohladila ho po líci.
Bolo to... neuveriteľne nežné. Po divokej vášni, ktorá ich ovládala vždy, keď zostali sami, nebolo ani stopy.
Opätoval jej bozk a pocit, ako ich pery spolupracovali, bol nesmierne uspokojujúci a napĺňajúci. Sladký. Ona vedela byť aj sladká.

Bola plná prekvapení. Driemala v nej divokosť, vášeň, zúrila v nej bojovnosť a odhodlanosť, ale aj starostlivosť a neha. A on nikdy nevedel, čo z toho vytryskne na povrch. Miloval tú nevyspytateľnosť. Miloval Skylar.
Toto poznanie ním preniklo celkom prirodzene. Nebol to otriasajúci pocit. Naopak. Bolo to prirodzené a hladké, plynulý prechod od záujmu k láske. Bolo to povznášajúce.

Jej pery sa pootvorili a ich jazyky sa preplietli v pomalom, lenivom a vzrušujúcom tanci. Chutila po mede a slnečných lúčoch. Tá chuť omamovala zmysly a Kieran ju pevnejšie zovrel vo svojom náručí. Zatvoril oči.
Bolo to ako raj, sedieť tu v aute uprostred zamrznutej divočiny a bozkávať túto ženu.
Vinula sa k nemu čoraz pevnejšie, akoby cítila jeho potrebu splynutia. Bože, keby mohol, pritisol by si ju až pod kožu, kam sa mu už aj tak dostala. Túžil byť jej súčasťou a túžil, aby ona bola súčasťou jeho.
Odtiahol sa a bozkal ju na konček nosa.

- Milujem ťa, Skylar. – povedal úprimne.

- Milujem ťa a chcem byť s tebou. Nech si, čo si. Tvoja babička je blázon, ak si myslí, že ti urobím dieťa a potom ťa nechám odísť. Nenechám ťa odísť. Nikdy.

Skylar sa na neho zahľadela a on si všimol vlhký lesk v jej očiach.

- Kieran, ja...

Nikdy v slovách nebola dobrá. Levica v nej nebola sentimentálna a aj teraz zabránila Sklyar povedať, čo mala na srdci. Zato proti činu nemala vôbec nič.

Tentoraz sa Skylar na Kieranove ústa doslova vrhla. Prudko, vášnivo ho bozkávala a jej ruky pritom šmátrali po zipse tej prekliatej bundy, do ktorej bol oblečený.

Pomáhal jej, ako vedel, ale pravdou bolo, že pomoc nepotrebovala. Strhla z neho bundu aj sveter, vošla rukami pod tričko a konečne sa dotkla jeho horúcej pokožky.

- Chcem ťa, Kieran. Hneď teraz. Nie preto, že mi to niekto nakázal. Babička sa môže ísť bodnúť. Milujem ťa a chcem ťa cítiť v sebe!

Viac nepotreboval. V okamihu ju zbavil vetrovky aj oblečenia pod ňou, až zostala iba v nohaviciach a hladkej bielej podprsenke.

Zároveň sa mu dajako podarilo vykĺznuť z vlastných nohavíc bez toho, že by sa zachytili o topánky, ktoré vzápätí odkopol. Všimla si, že pod nohavicami bol naostro.

Skylar sa odplazila na zadné sedadlo a pritom sa vyvliekla z džínsov, pod ktorými zazrel biele nohavičky. Naprázdno prehltol a vybral sa za ňou.

- Nechcel som, aby náš prvý sex prebehol v aute, ale zjavne nemáme na výber. Zakaždým nás niekto vyruší. – prehodil zadýchane. Srdce mu klopalo až v hrdle, keď Skylar prebehla lačným pohľadom po jeho nahom tele a zastavila sa na jeho mužstve, ktoré bolo viac, než pripravené. Oblizla si pery.

- Ak nás niekto vyruší tentoraz, môžem ho zožrať. – sľúbila.

Nič vzrušujúcejšie Kieran vo svojom živote nepočul. Bleskovo sa presunul na zadné sedadlo auta a priľahol jej teplé, pružné telo svojím. Skylar zastonala, keď sa horúcim, tvrdým údom pritlačil k jej boku.
Nemohol už vydržať. Nebolo času hľadať zapínanie podprsenky, takže len vyslobodil jej prsia zo zajatia bielej látky a sklonil k nim hlavu, aby vzal do úst jednu vztýčenú bradavku a silno ju obkrúžil jazykom.

Vzdychla a zavrtela sa pod ním, nastavujúc mu tak čo najlepší prístup. Keď tento manéver zopakoval na druhom prsníku, zastonala.

- Ježiši, Kieran, chcem ťa hneď teraz! Nevydržím to! Vykašli sa na predohru! Prosím!

S pocitom, že je to najlepšie, čo môže urobiť, kým ich niekto zasa vyruší, nestrácal čas ani s vyzliekaním jej nohavičiek. Len odsunul tenký pásik bielej látky nabok a pod prstami ucítil teplé vlhko.
Jediným prudkým pohybom do nej vnikol a obaja zhlboka vydýchli, jednak vzrušením a jednak úľavou, že konečne prekročili pomyslenú hranicu.

Skylar sa proti nemu vzopäla a vysunula boky, aby ho pojala do svojho tela celého. Už ho videla nahého a vedela, že je viac než len priemerne vybavený. Ale že jej spôsobí takúto rozkoš, to bolo prekvapenie.

- Ach, áno, Kieran! – vykríkla, keď do nej znova prudko vošiel.

Kieran mal pocit, že ešte nikdy nezažil také dokonalé splynutie. Bola úzka, vlhká a horúca, zvierala ho hlboko v sebe, až zatínal zuby, aby vydržal čo najdlhšie.

- Milujem ťa, Skylar! – zopakoval zadychčane.

- Aj ja ťa...milujem...Kieran! Bože, urob to znova! – vykríkla, keď zrýchlil tempo.

Obaja sa závratnou rýchlosťou blížili k vrcholu a obaja tušili, že to bude neuveriteľne silný zážitok.
Lenže netušili, ako veľmi.

Skylar mala pocit, že sa oslobodila od vlastného tela a existuje len ako čistá slasť. Mágia v jej krvi sa uvoľnila s explóziou takej sily, že Kieran na prahu vlastného orgazmu mohol len vytreštiť oči a v tom okamihu do neho Skylarina mágia vkĺzla ako do nového domova.

Zaburácal a pred očami mu vybuchol svet práve v okamihu, keď sa proti nemu Skylarino telo vzopälo a otriasali ňou stále nové a nové vlny orgazmu.

Trvalo to len pár oslnivých okamihov, ale bolo to, akoby to trvalo celú večnosť. Keď mágia i napätie konečne opadli, Kieran sa vyčerpane zvalil na Sklyar.
Obaja dýchali, akoby zabehli maratón.

- Čo... čo to bolo? – spýtal sa, keď konečne lapil dych.

- Nemám tušenia. – odpovedala rovnako zadýchane.
Mal pocit, že jeho váha ju rozdrví a tak sa pokúsil odvaliť, no jej ruky ho okamžite pritiahli späť.

- Nie. Zostaň pri mne.

- Určite ťa tlačím. – povedal, no podvolil sa a opäť si uložil tvár na jej prsiach. Rytmus jej zdvíhajúcej sa hrude ho upokojoval a napĺňal pocitom...správnosti. Takto to bolo správne. Takto to malo byť. Ona v jeho náručí, nahá a spotená, on na nej, neochotný pohnúť sa čo len o centimeter.

V aute zavládlo ticho, prerušované len ich synchrónnym dýchaním.

Potom sa Kieranove plecia trochu otriasli a Skylar zistila, že sa smeje.

- Povedz ten vtip aj mne. – usmiala sa na neho. Mala zvláštne ľahkú hlavu, bezstarostnú myseľ, akoby ju nič na svete netrápilo.

- Podarilo sa to. Prisahám, že som si myslel, že každú sekundu nám na okienko zabúcha jeden riadne nasraný medveď. – chechtal sa Kieran. Nemohol prestať. Bolo mu, akoby sa nadýchal rajského plynu. Aj Skylar sa zachichotala a potom sa k nemu pridala.

Ležali si v náručí, okolo nich bola zmrznutá divočina a na steny auta sa tlačila hviezdna noc a oni sa len smiali a smiali.

- Babička bude ohromne spokojná, však? – spýtal sa Kieran, keď sa konečne prestal smiať. Po tvári mu tiekli slzy a brucho ho bolelo. Na nohách by sa neudržal, ani keby mu to malo zachrániť život.
Skylar zhlboka vydýchla.

- Áno. Ale nerobili sme to predsa kvôli babičke.

Usmial sa a pobozkal ju, aby ju upokojil.

- Samozrejme, že nie. Ale som rád, že sa to stalo pred mojím rozhovorom s Megan.
Zvedavo na neho pozrela.

- O čom s ňou chceš hovoriť?

Zaškeril sa a v tom výraze bolo čosi chlapčenské.

- To bude medzi mnou a Megan. Ale sľubujem ti, že to, čo jej poviem, si zapíše za uši.

- Tak to bude po prvý raz za celý jej život. – zašomrala Skylar a potom sa usmiala.

- Myslíš, že keď nám to tu v aute tak pekne vyšlo... nemali by sme využiť, že celá moja rodina je zaneprázdnená?

Kieran cítil, ako na jej slová jeho telo reaguje známym tvrdnutím a zastonal.

- Skylar, riskujem, že ma pošleš dočerta, ale ja vážne nevládzem.
Úsmev sa rozšíril.

- Len si ľahni. Všetko ostatné nechaj na mňa. Tá podstatná časť vládze a o ostatné sa postarám.

A Kieranovi bolo v tej chvíli jasné, že pred svitaním sa domov nedostanú. Ale keď Skylar obkročmo vyhupla na jeho úd, pomyslel si, že je to úplne jedno. Sú predsa manželia. Alebo budú... alebo...Komentáře k článku

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek