.

Kapitola 29

Dámy, ja viem, ja viem, smutné kapitoly nemáte rady, ale niekedy sa im človek proste nevyhne. A Ashley ma zaujala tak, že som si nemohla pomôcť a ešte som trochu rozpitvala ju a Chaosa. Z mojich plačlivých nálad pokojne obviňte moju novú hudbu k písaniu - momentálne na mňa takto pôsobí Nickelback a ich Someday... :-D

Kapitola 29

Megan Gaylanová ticho zúrila. Najnovšia členka rodiny pred ňou sedela na stoličke so sklonenou hlavou a sklopenými očami. Nico bol ženatý, jeho žena čaká dieťa, čiže presne podľa plánu. Napriek tomu Megan nebola spokojná.

Pretože podľa jej plánu sa mal Nico do svojej manželky zamilovať. A ona neznášala, keď jej plány nevychádzali.

Bola presvedčená, že kým sa mágia vráti späť k Nicovi, tí dvaja si k sebe nájdu cestu a zamilujú sa do seba. Nepotrebovala nijaký kurz psychológie, aby vedela, že z jednej strany to aj vyšlo.

Lenže Nico sa so svojou ženou nevrátil. Zostal v tej prekliatej africkej savane, kam sa uchyľovali všetky levy v rodine. Dokonca aj Skylar s rodinou a Bobby sa tam už vrátili. Jediný, kto zostal, bola Ashley a s tou už dlhšie nebola reč. A bláznivá Pearl, ktorá nevychádzala zo svojej izby.

Megan sa cítila opustená a Sídlo jej pripadalo prázdne. Iste, Sam a Victoria, rovnako ako Scott a Rosario žili neďaleko, ale neboli TU. Takže si Ashley podržala pri sebe a počítala s tým, že Julianna a Nico sa čo nevidieť vrátia.

A teraz mlčky zúrila, pretože Julianna sa vrátila, síce vydatá a tehotná, ale so zlomeným srdcom.

- Môj vnuk je idiot. – zavrčala, ale Julianna nereagovala.

Megan sa zhlboka nadýchla.

- Choď sa vyspať, dieťa. Môžeš si vziať hociktorú izbu, predpokladám, že Nicovu chcieť nebudeš.

Julianna prikývla.

- Dobre.

Megan nad tým bezútešným tónom zaškrípala zubami, ale snažila sa hovoriť mierne.

- Ja si idem zavolať.

Nechala Juliannu, aby ju Ashley odviedla hore a pomohla jej s vybaľovaním. Rozhodným krokom, ktorý vôbec nezodpovedal jej veku, prešla k telefónu a vytočila Berlín.

- Babi, teraz nie! Nemám čas...

- Tak si ho nájdi, Soraya!!! – vyštekla Megan netrpezlivo.

Do telefónu sa ozvalo dychčanie a potom podráždený vnučkin hlas.

- Práve mi vďaka tebe ušli dvaja Teriáni, babi. Dúfam, že je to dôležité.

- Chcem, aby si sa pozrela na Nicovu a Julianninu budúcnosť.

- Nie.

Kategorické odmietnutie Megan neprekvapilo.

- Soraya, viem, že to nechceš robiť, ale v prípade Sama si to urobila, takže nemôžeš urobiť to isté pre druhého brata?

- Sam to potreboval. Bol na dne. Nico si poradí. Nič neberie vážne.

- Soraya!

- Babi, uvedomuješ si, čo odo mňa chceš? Zarábaš mi na mŕtvicu! To už máš toľko Strážcov, že si môžeš dovoliť o jedného prísť?

Megan si pošúchala čelo. Z celej rodiny iba ona poznala Sorayino tajomstvo. Mohla vidieť budúcnosť, ale keď pozerala do budúcnosti niekoho z rodiny, začala prudko krvácať z nosa, z očí i z uší a trpela príšernými bolesťami hlavy.

Sily Chaosu pravdepodobne takto obmedzili jej talent, aby sa Strážcovia nebáli stretov s Teriánmi. Keby vedeli, že zomrú v boji, určite by to schladilo ich nadšenie a oslabilo ich bojaschopnosť.

- Soraya, tvoj bláznivý brat posral, čo sa dalo. Julianna mi tu o chvíľu zrúti.

- Nie. Prepáč. Nico moju pomoc nepotrebuje. A Julianna sa z toho dostane. Nie je prvá, ktorá má zlomené srdce. Môj brat je povestný tým, že ich po sebe necháva, kam sa pohne.

Megan naštvane tresla telefónom. Nevšimla si, že ju z otvorených dverí pozoruje Ashley.

Mladá žena chvíľu zadumane pozorovala babičku, potom sa potichu vzdialila do svojej izby.

Zhlboka sa nadýchla. Julianna prežívala skoro to isté, čo ona. A Ashley to nepriala nikomu na svete.

- Chaos? Prosím, poď ku mne.

Vzduch sa zachvel, zapraskal napätím a Ashley zozadu objali okolo pása dve mocné ruky. Zhlboka sa nadýchla vône koženej bundy a keď jej jeho dych ovial ucho, zachvela sa. Na stenách sa objavili grafitty a drevená dlážka pod jej nohami sa s praskaním polámala.

- Chýbal som ti, vtáčatko?

Obrátila sa v jeho náručí a ich pery sa spojili v dlhom, vášnivom bozku.

Ashley sa oprela čelom o Chaosove rameno.

- Vždy, keď tu nie si, mi chýbaš.

Chaos ju nežne pohladil po líci v momente, keď sa žiarovka nad nimi s pukotom rosypala na kúsky.

- Ako veľmi? – spýtal sa zmyselne.

Ashley na neho pozrela a v očiach mala oddanosť i bolesť a všeobjímajúcu lásku.

- Na umretie, veď to vieš.

Chaos sa mierne odtiahol. Vždy, keď mala v tvári tento výraz, utiekol, akoby mu horelo za pätami. Láska znamenala príliš veľa komplikácií. Ale Ashley zatiaľ nezačala kňučať, ani prosíkať, či niečo požadovať, ako toľké pred ňou. Práve preto ho každá veľmi rýchlo znudila a otrávila. Ashley nie. Bola to bezproblémová milenka. Nikdy od neho nechcela to, čo jej sám neponúkal. Preto to už spolu ťahali tri roky, namiesto niekoľkých dní.

Teraz však očividne niečo chcela.

- Prečo mám taký pocit, že ma chceš o niečo požiadať? – spýtal sa a uvažoval, či mu bude príliš chýbať. Ak začne s požiadavkami, Chaos sa vyparí tak rýchlo, ako to len bude možné a nájde si za ňu náhradu. Asi nie, nebude mu príliš chýbať. Ale... malo to čosi do seba, mať stálu milenku. Nikdy ho neodmietla. A to bolo náramne pohodlné.

Ashley sklopila zrak.

- Len poprosiť. Ak povieš nie, tak nie.

Fajn, že mu dala takúto možnosť, pomyslel si ironicky. Bol božstvo a nemusel robiť vôbec nič, čo sám nechcel.

- Okej. Tak čo to bude? Šperky? Handry?...Manželstvo?

Ashley vytreštila oči v takom nefalšovanom prekvapení, že okamžite pochopil, ako sa mýli.

- Nikdy v živote by som od teba nechcela niečo také. – povedala a snažila sa, aby bol jej hlas odmeraný. Ale Chaosovo citlivé ucho v ňom zachytilo odtieň bolesti a kajúcne si povzdychol. Pravdaže nič také nechcela. Nikdy nič nechcela. Dávala mu všetko a nežiadala nič. Dokonalá žena.

- Nechcem ťa rozčúliť, vtáčatko. Požiadaj teda.

Sklopila oči.

- Nemohol by si trošku...dohovoriť Nicovi? Julianna sa trápi.

Chaos na ňu chvíľu zízal v nemom úžase.

- Tri roky. – povedal napokon.

- Tri roky a ty si ma o nič neprosila. A teraz, keď konečne niečo chceš, tak to ani nemá byť pre teba?

- Julianna sa trápi. – povedala jednoducho, no Chaos si dal tú námahu, aby jej vkĺzol do myšlienok a počul tak aj to, čo nevyslovila.

„...ako ja.“

Zamračil sa a prestal jej čítať myšlienky. Nechcel sa zaujímať o starosti svojej milenky. U nej mal nachádzať relax a zábavu, nie starosti. Okamžite sa proti nej zatvrdil.

- Tak dobre. Porozprávam sa s tým levom. A čo za to dostanem? – spýtal sa, zahákol palce do svojho ocvočkovaného opasku a nadvihol obočie.

Ashley našťastie nebolo treba siahodlho vysvetľovať. Kľakla si na dlážku pred neho a Chaos počul zaštrkotať zips na svojich nohaviciach. Vzápätí pocítil, ako sa jeho tvrdý penis ocitol v milenkiných horúcich ústach. Chvíľu si užíval, ale čoskoro vášeň prehlušila všetko ostatné. Zdvihol Ashley z dlážky a prudko ju oprel o stenu.

Ovinula stehná okolo jeho pása a on jej vyhrnul sukňu až k pásu. Nebol pre neho problém držať jej váhu a zároveň sa jej zmocniť. Prenikol hlboko do nej a Ashley zalapala po dychu. Bral si ju tvrdo a rýchlo, so všetkou vášňou, ktorá mu vrela v žilách.

Netrvalo dlho a Ashley zachvátil plamenný orgazmus, načo sa Chaos úplne odviazal a čoskoro explodoval aj on. Potom si svoju milenku nežne privinul k sebe. Ashley ho objala okolo pása, cez jeho plece sa neprítomne dívala do diaľky a v rozšírených očiach sa jej zračila taká bolesť, že keby ju Chaos videl, okamžite by vzal nohy na plecia. A preto ju nikdy neuvidí. Nesmie ho stratiť. Na to ho príliš miluje.Komentáře k článku

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek