.

Kapitola 5

Dobré ránko, dámy, tak som späť a tu je ďalšia kapitolka. Nech sa páči trošku pondelkovej erotiky...Príjemné čítanie!!! :-*

Kapitola 5

Scott v údive potriasol hlavou. Tá žena bola ako buldog – do čoho sa raz zahryzla, to si nedala z tesákov vytrhnúť. Jej zaťatá krivka brady, ostré oči farby horkej čokolády, plné pery, to všetko ho fascinovalo. Ani si nespomínal, kedy ho naposledy nejaká žena natoľko zaujala.

Keď neodpovedal, len sa na ňu díval, Robin ostentatívne skrížila ruky na prsiach, čím k nim nevedomky pritiahla jeho pohľad. Prehltol naprázdno, keď sa jeho úd silou mocou pokúšal prederaviť silnú látku džínsov a pokúsil sa zo seba vydolovať nejaké logické argumenty.

- Neviete loziť po budovách, napichovať cudzie počítače, vyhnúť sa ostrahe...

Prižmúrila oči.

- Loziť po budovách? Čo s tým má spoločné... – v očiach jej zasvietilo svetielko pochopenia.

- Aha. Iste. Loziť po budovách. Samozrejme. Chápem. Nejako nenápadne sa tam dostať musíte.

Hneď však nadobudla stratenú rovnováhu.

- Ale viem chodiť po schodoch a tváriť sa pritom, že tam patrím. Ostraha si ma medzi toľkými zamestnancami ani nevšimne.

- Cez deň. Ale v noci? A čo identifikačná karta zamestnanca? – namietol a otázku smeroval dvom dokonale plným pologuliam, ktoré sa jej črtali pod topom.

Všimla si to. Ale namiesto toho, aby sa naštvala, pocítila šteklenie v žalúdku. Bože, o koľko ľahšie by to bolo, keby nebol taký príťažlivý! Ale nemôže zo seba robiť idiota, to teda nie... Toto nie je rande. Toto je obchodné jednanie. Musí byť ostrá.

- Pán Gaylan, vnímate vôbec, čo vám hovorím? Čo vám tu vykladám už desať minút? – spýtala sa ironicky.

- Ani trochu. – odvetil úprimne.

Zaťala zuby a dvoma prstami si ukázala na oči.

- Pán Gaylan!

Tie prsia boli také vábivé! Scott dostal obrovskú chuť zistiť, či sú na dotyk také mäkké a hebké, ako vyzerajú.

- Hm?

Robin nevedela, či má zúriť, alebo sa zasmiať.

- Pýtam sa, prečo ma nechcete vziať so sebou. – zopakovala jadro problému.

Scott konečne odtrhol oči od jej hrudníka a zavŕtal ich do jej. Zdalo sa jej to, alebo mu v nich prebleskla modrá žiara?

- Pretože by ste ma rozptyľovali.

- Rozpty... čože?

Scott sa zhlboka nadýchol a skôr, než si stihol rozmyslieť, čo povedať, pravda z neho vytryskla ako prameň.

- Nemohol by som myslieť na prácu, keby ste boli so mnou. Strašne vás chcem. Mám neuveriteľnú chuť rozdať si to s vami priamo tu, na zadných sedadlách. Vyzliecť vás a celú vás ochutnať. Milovať sa s vami, kým by ste neprosili o zľutovanie a nelapali po dychu. Začal by som vašimi prsiami. Hladil by som ich, hryzkal a oblizoval bradavky, kým by nestuhli a pokračoval by som cez bruško až dolu...roztiahol by som vám stehná a ....

Dve sekundy na neho nemo zízala. Potom jej v hlave vybuchli obrazy toho, čo jej popisoval.

Videla samu seba, ako prechádza rukami po jeho širokých ramenách, videla jeho hlavu sklonenú nad jej prsiami, priam cítila, ako sa do nej vnára a podbruškom jej prebehla šteklivá vlna slasti, akoby sa to už stalo. Hľadela do jeho úprimných očí, ktoré horeli túžbou po nej.

- Chceli ste pravdu, nie? – vytisol zo seba priškrteným hlasom.

Omámene prikývla. Chcela. Ale toto bolo akosi priveľa pravdy, než aby ju vedela zniesť. Chcela mu dať facku. Chcela mu vynadať. Otvorila ústa a odrazu sa počula, ako hovorí:

- A čo by ste robili ďalej?

Tentoraz sa modrastý záblesk v jeho očiach nedal považovať za svetelný klam.

- Miloval by som sa s vami vo všetkých možných polohách, až do vyčerpania. Uspokojoval by som vás prstami, jazykom, penisom, všetkým, čo by mi prišlo na um.

Plynule prešiel do tykania.

- Mala by si toľko orgazmov, že by si na druhý deň nemohla normálne chodiť. Ale ja by som ti nenechal čas, aby si sa z toho spamätala. Robili by sme to znova a znova a...

Robin cítila, ako ju zalieva horúčava.

- Nefandíš si trochu? Toľko žiaden normálny chlap nevydrží.

Naklonil sa k nej. Ich pery delila len maličká medzera.

- Ja nie som normálny chlap. Som tiger.

Mala by sa odtiahnuť. Vedela, že by mala. Ale žilami jej prúdila čistá vášeň, ovládala jej mozog a napokon... prečo nie? Bola slobodná, bez záväzkov a náhodný sex bolo asi tak všetko, čo od mužov mohla očakávať. Všetci klamú. Uvidíme, či aspoň Scott Gaylan hovorí pravdu o svojich posteľových schopnostiach. Jedine...

- Nie si ženatý? – zašepkala mu tesne pri jeho perách.

- Nie. A už pol roka som to nerobil. Som nadržaný až hrúza. Vezmeš na seba také riziko?

A Robin to riziko na seba vzala. Priamo tam, v aute, zmazala tú ničotnú medzierku medzi ich perami.

Vrhli sa po sebe v rovnakej chvíli. Ich ústa sa spojili v bozku, ale nebol to nežný dotyk pier – bolo to dravé, vášnivé a nespútané. Ich jazyky vyrazili proti sebe, skúmali sa a bojovali spolu, až sa Robin točila hlava.

Scott na ňu doslova zaútočil svojimi perami, rukami, i celým telom. Nevedno ako, preliezol k nej na sedadlo vodiča a vzápätí sa ocitla prišpendlená jeho telom. Horúčkovito zašmátrala dlaňami pod tričkom a ucítila hladkú pokožku a železné svaly.

Scott sa odtrhol od jej úst a skĺzol perami po krku. Tá žena chutila tak úžasne! A jej vôňa... bola cítiť slnkom a slaným morským vzduchom. Z tej vône sa mu motala hlava.

Rozkrokom sa otrel o jej stehno a nahlas zastonal.

Robin ucítila jeho tvrdosť a podarilo sa jej nájsť reč aspoň natoľko, aby zašepkala.

- Ku mne, či k tebe?Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok