.

Kapitola 6

Ahojte, kočky, tak ešte stále sme sa síce nedostali k tomu najlepšiemu, ale erotický tón pokračuje... :-D Dúfam, že si kapitolku užijete! :-D

Kapitola 6

Scott ani uprostred tornáda pocitov nezabudol, že bezpečný dom nie je nijakým voľne prístupným mileneckým hniezdočkom.

- K tebe.

K tej odpovedi ho však neviedla zvedavosť, nezaujímalo ho, ako Robin Westwoodová žije, čo mu o nej povie jej byt. Jediné, čo ho zaujímalo, bolo to, či ten byt obsahuje posteľ. A ak nie posteľ, tak aspoň dlážku. Nebol náročný. A jediné, po čom v tejto chvíli túžil, bolo pomilovať sa s touto úžasnou ženou, ktorá ho vzrušovala do nepríčetnosti.

Neochotne z nej zliezol a usadil sa na vedľajšom sedadle.

Robin len ťažko lapala po dychu, ale nedovolila si zaváhať. Keby váhala, mohlo by prísť premýšľanie. A s premýšľaním by prišiel ten hlas – Nikdy never chlapom, Rosario. A ten hlas v jej mysli vždy spôsobil, že vytriezvela z náhleho ošiaľu vášne.

Bolo to vždy pre jej dobro, samozrejme. Keď sa do vzťahov príliš nevkladala, nebolo také ťažké odkopnúť muža pri prvej lži.

Ale toto...so Scottom Gaylanom to bolo iné.

Mohlo jej byť ukradnuté, či a ako často klame. Tentoraz nešlo o vzťah.

Šlo o sex. Nádherný, vášnivý, nespútaný sex na jednu noc s najpríťažlivejším mužom, akého kedy stretla.

Nezáväzný, bez nejakých kotiev, ktoré by ju k nemu pútali. Pomilujú sa, on urobí svoju prácu a zmizne zasa do Montany, alebo kde žije. Už nikdy ho neuvidí.

Robin sa pokúsila presvedčiť samu seba, že to, čo cíti, je úľava.

Lenže teraz, vo chvíli, keď jej krv doslova vrela v žilách a telo spievalo ódu na Scotta Gaylana, sa mohla presviedčať, o čom chcela, podstatné bolo jediné: šialene po ňom túžila.

Natiahla sa po kľúčoch a naštartovala.

Jej mini auto vystrelilo z parkoviska s divým pišťaním pneumatík, akoby práve vyrážalo na závody NASCAR*.

A jej srdce bilo rovnakou rýchlosťou.

Vôbec netušila, ako sa jej podarilo dostať sa až ku komplexu, v ktorom mala svoj byt. Neuvedomovala si cestu, semafory, ani nič iné – iba Scottove oči, ktoré ju vyzliekali pohľadom a udržovali jej vzrušenie stále na vrchole.

Len čo auto zastavilo, Scott z neho vyskočil a obehol auto, aby Robin vytiahol von.

Schmatol ju do náručia a okamžite jej vkĺzol jazykom do úst. Zatiaľ čo ochutnával zamatovú hebkosť jej pier a vnútra úst, Robinine nohy sa pomaly, ale iste menili na rôsol.

Keď sa konečne ich pery oddelili, Scott sa zmohol na silený úsmev.

- Len malá ochutnávka toho, čo bude nasledovať, keď konečne zamkneš to prekliate auto a ukážeš mi, kde bývaš.

Za predpokladu, že sa vôbec dostanú aspoň k výťahu. Scott cítil v rozkroku neznesiteľný tlak a pulzujúcu bolesť. Tak strašne túžil byť v nej, že bol len krôčik od toho pritlačiť ju o kapotu toho smiešneho autíčka, strhať z nej šaty a bez ohľadu na možných svedkov si ju vziať priamo tu, v podzemnej garáži.

Robin ako omámená zamkla auto a naznačila rukou smer.

- Výťahy sú tam.

Scott ju bez námahy zdvihol do náručia a rýchlo ju odnášal ku dverám výťahovej kabínky, ktorá im mohla poskytnúť aspoň aké také súkromie. V tejto chvíli bol vďačný aj za to.

Robin nikdy nikto nevzal na ruky. Ak by sa o to niekto pokúsil, pravdepodobne by ho zbičovala svojím ostrým jazykom do krvi, ale teraz, keď ju niesol Scott, jej to kupodivu nevadilo. Naopak, bola mu vďačná, pretože cítila, že ju nohy vôbec neposlúchajú. Keby ju nechal stáť čo len sekundu, zrejme by sa mu zložila k nohám.

S naširoko roztvorenými očami hľadela do jeho príťažlivej, mužnej tváre a až po chvíli si uvedomila, že zastal.

- Ktoré poschodie? – spýtal sa chrapľavo Scott.

- Dvadsiateôsme. – vydýchla.

Bez toho, aby ju postavil na zem, lakťom drgol práve do toho správneho gombíka a výťahové dvere sa zatvorili.

Dvadsaťosem poschodí, dvadsaťdeväť aj s garážou, z ktorej vyrážali. Každé poschodie plus medziposchodie asi päť sekúnd. To je dohromady asi dve a pol minúty. Vylúčené, že by mohol vydržať ešte dve a pol minúty! Absolútne vylúčené!!!

Zato za dve a pol minúty sa dá stihnúť veľmi, veľmi rýchla predohra, takže keď bude na dosah postele, nebude musieť strácať čas...

Scott nestrácal ďalšie cenné sekundy premýšľaním a celým telom pritisol Robin o stenu výťahu.

V tom istom okamihu, ako sa zmocnil jej úst, zároveň vyslobodil jej top spod sukne a vyhrnul jej ho až pod bradu.

Robin mu zastonala do úst, keď dlaňami vkĺzol pod tenkú čipku podprsenky a poláskal jej rozpálenú pokožku pŕs, pričom úmyselne zavadil o bradavky. Jej ruky samé od seba vyleteli a spojili sa na Scottovom zátylku, len aby zistila, že si ho priťahuje čoraz bližšie.

Pocítila náhlu voľnosť a uvedomila si, že podprsenka letela kamsi do kúta kabínky.

Zašmátrala po tlačítku STOP, no v tej chvíli Scott sklonil hlavu a ústami sa zmocnil jednej bradavky.

Okamžite na tlačítko zabudla. Bradavka zmizla v jeho ústach a ona pocítila, ako jej ju láska drsným, teplým jazykom, a nakoniec ju nežne stlačil medzi zubami, až sa celá rozochvela.

Scott cítil, ako sa roztriasla a bez váhania zopakoval celé cvičenie na druhom prsníku.

Robin zatvorila oči a vnorila mu prsty do vlasov.

- Scott, božemôj... – na viac sa nezmohla, pretože kým sa jeho ústa zaoberali prsiami, kolenom jej odtisol od seba stehná a vkĺzol dlaňou do nohavičiek, kde okamžite nahmatal klitoris a palcom ho obkrúžil, zatiaľ čo ukazovákom a prostredníkom vkĺzol do vlhkej, horúcej štrbinky.

Robin sa podlomili kolená a len váha jeho tela, ktorým ju prišpendlil o stenu, jej zabránila zviezť sa na dlážku.

Do celého tela jej vystreľovali ostré lúče slasti.

- Scott, preboha, Scott! – vzdychla a nepokojne pohybovala bokmi proti jeho ruke.

Scott mal pocit, že má horúčku. Horela mu pokožka na celom tele a šaty mu pripadali ako najhorší mučiaci nástroj. Bola tak nádherne mäkká, mokrá a rozpálená!!! Nevedel sa dočkať, kedy prsty nahradí penisom, ale zatiaľ boli stále vo výťahu a on mal presne päť...štyri...tri...

Bleskurýchle sa spamätal a stiahol Robin top na odhalené prsia. Uhladil jej sukňu práve v momente, keď čosi cinklo a dvere sa roztiahli.

Robin sa točila hlava a vedela, že takto nejako musí vyzerať oddelenie vedomia od tela. Pretože hoci jej vedomie nahováralo, aby bojovala s túžbou a správala sa civilizovane, jej telo si v rámci dajakého atavistického pudu zmyslelo zachovať sa ako divé zviera. A nemohla si pomôcť, keď pozrela Scottovi do tváre, aj on pripomínal divé zviera! Oči sa mu nespútane leskli a pozoroval ju pohľadom, akým dravec sleduje svoju korisť, ktorú má v úmysle uloviť a potom si na nej pochutiť.

Urobila jedinú vec, ktorú mohla. Ktorú jej kázal inštinkt.

Prudko vyrazila z výťahu ku dverám svojho bytu, aby ich odomkla skôr, než ich ten neuveriteľný samec v záchvate vášne vyrazí.

Takmer to stihla, ale len takmer. Vo chvíli, keď roztrasenými rukami konečne zasunula kľúč do zámku, dostihol ju a s tichým zavrčaním sa jej prilepil na chrbát.

Scott rýchlo dýchal a pokúšal sa zo všetkých síl pozbierať zvyšky sebaovládania, o ktoré ho náhla vášeň pripravila.

Musela na krátku sekundu zazrieť tigra v jeho očiach, alebo jej možno napovedalo čosi v jeho výraze, no na zlomok okamihu v ňom videla to, čím naozaj je. A vyrazila na útek.

Nikdy pred šelmou nebežte, ak nechcete, aby bežala za vami. Nie je lepší spôsob, ako ju vydráždiť k útoku...alebo k páreniu.

Tiger, ktorý burácal Scottovi v žilách, mal v tomto jasno. Keď ju jediným, neľudsky dlhým skokom ( vďakabohu bola otočená chrbtom a nevidela to! ) dostihol, nemal na jedlo ani pomyslenie. Stravoval ho celkom iný hlad.

Scott vedel, že Robin nevystrašil. Ona nebola korisť. Nie, aj ona bola lovkyňa. Možno si to neuvedomovala, ale jej domnelý útek bol normálnou reakciou tigrice, bol súčasťou rituálu spojenia – samice jeho druhu sa nepoddávali ľahko a už vôbec sa svojich partnerov nebáli. Jej podvedomé reakcie mu o nej povedali viac, než to urobila ona sama.

Cítil, ako sa o neho roztúžene oprela a natiahol sa, aby otočil kľúčom v zámku. Len čo tak urobil, vpadli do temného bytu a Scott nohou zabuchol dvere.

Robin dýchala rýchlo a nepravidelne, keď siahla po vypínači. Skôr, ako sa ho dotkla, jej však zápästie zovrela jeho dlaň a jeho zamatový hlas, pretekajúci testosterónom, jej majetnícky zašepkal do ucha.

- Teraz mi už neutečieš. Si moja.

______________________________________

* NASCAR - americké vrcholové závody automobilových špeciálov. Vyvrcholenie pretekov NASCAR sa odohráva na okruhu Daytona, ktorý je známy ako Okruh smrti pre početné nehody, ktoré sa na ňom počas histórie závodov udiali.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok