.

Kapitola 6

Ahojte, tak som si nemohla pomôcť a Mitchovi som poriadne naložila, ako volovi na rohy. Dúfam, že sa vám kapitolka bude páčiť! :-D Príjemné čítanie! :-D

Kapitola 6

Mitch s úsmevom na tvári otvoril jedny z mnohých dverí na hornej chodbe. Táto miestnosť patrievala Bobbymu, ale odkedy sa oženil s Alesiou, vracal sa vždy na noc do ich domu v St. Mary. Keďže to bolo len dvadsať minút odtiaľto, babička nemala námietok a jeho izba odvtedy zívala prázdnotou.

Mitch otvoril oblok, aby vyvetral, potom z bielizníka vytiahol prikrývky a ledabolo ich hodil na posteľ spolu s obliečkami. Nie je slúžka, aby Andree aj ustieľal. Konieckoncov, má dve zdravé ruky, môže to práve tak urobiť aj sama.

- Vieš, že alkohol spôsobuje impotenciu? – ozval sa za ním štipľavý hlas a Mitch od ľaku nadskočil.

Dofrasa, bol zvyknutý, že celá jeho rodina sa pohybuje nehlučne, ale aj keď bola Andrea očividne Strážkyňou, doteraz si neuvedomil, že bude chodiť ako duch. Obrátil sa k nej.

Opierala sa o zárubňu, ruky prekrížené na hrudi, červené vlasy jej padali do tváre. Vyrážala dych. Mitch si až dodatočne uvedomil, čo zasa vypustila z tej svojej papuľky.

Prevrátil očami.

- Dokedy mi to mieniš vyhadzovať na oči? Nie som nijaký pijan.

Pokrčila plecami.

- To vieš, prvý dojem nezmeníš.

- A čo sa týka impotencie, rozhodne problémy nemám. – povedal trochu oduto.

Odlepila sa od zárubne a vzdorovito vystrčila bradu.

- Dokáž!

Mitch stuhol a nechápavo na ňu vytreštil oči.

- Prosím?

- Dokáž to!

- Že nie som impotentný? – upresňoval si, kým mu oči pomaly, ale isto vyliezali z jamôk.

Prikývla.

Rozhorčene po nej fľochol.

- To si tu mám pred tebou spustiť gate?

- Vie sa, že pri sexe to tak obvykle chodí. – zamyslene si pošúchala bradu.

- Vlastne som si úplne istá, že doteraz nikto nedokázal kefovať s natiahnutými nohavicami.

Urobila krok k nemu a Mitch ohromene cúvol. Medveď, nemedveď, akosi sa začal cítiť ako lovná zver.

- Pri sexe?

Andrea otrávene zastala.

- Kristepane, čo ti ten chľast vyžral všetky mozgové bunky?! Som rys. Je jar. Mám obdobie párenia. A ty si jediný chlap široko ďaleko. Tak dostaneme sa k tomu sexu, alebo budem musieť prejsť desať kilákov divočinou, aby som si našla niekoho do postele?

- Sex. S tebou. My dvaja.

Andrea vyčkávavo hľadela na Mitcha, ktorému sa to šrotovalo v hlave. Normálne by zďaleka nerobil také drahoty. Ale to, ako nehanebne po ňom vyštartovala, ho prinútilo cítiť sa ako korisť. Nie, ešte horšie. Ako vibrátor s mozgom. Potrebovala sex, prišla za ním, lebo tu bol jediným mužom. Také to bolo jednoduché. Žiadne city, žiadne slová, ani náznak nejakého záujmu o jeho vnútro...

Mitch si zrazu uvedomil, že Andrea robí presne to isté, čo robieval zvyčajne aj on sám. Šiel, pobavil sa a zasa rýchlo vypadol. Nikdy mu neprišlo, že by na tom bolo niečo zlého. Ale keď sa takto pozície vymenili a on sa ocitol v roli toho, koho si niekto našiel na sex, zrazu sa cítil...využitý.

Bez premýšľania cúvol znova a narazil chrbtom do otvoreného obloka. Neubrzdil to a jeho povestné reflexy boli v tom okamihu v čudu. Zamával rukami v snahe niečoho sa zachytiť, ale márne. Tentoraz fyzika prevážila nad metafyzikou a gravitácia ho zdrapila do svojich pazúrov, keď sa prevážil cez podobločnicu a bleskovo sa zrútil dolu.

Nestačil ani vykríknuť, keď už po druhý krát v priebehu hodiny narazil chrbtom na zem.

Zalapal po dychu a pocítil, ako všetky jeho kosti protestne zastenali. Otvoril oči a nad sebou zazrel osvetlené okno Bobbyho... Andreinej izby. Stála v okne a krútila hlavou.

- Bože, ty si fakt nemehlo. Pôvodne som si myslela, že za to môže alkohol, ale ty dokážeš vypadnúť z obloka aj celkom triezvy.

Znova pokrútila hlavou.

- Vieš čo? Na ten sex zabudni. Ja to asi radšej rozchodím.

Jediným plavným skokom vyletela z obloka, dopadla na zem vedľa Mitcha už v rysej podobe, pohŕdavo zaprskala, a prešla okolo neho bez toho, aby mu venovala čo len jediný pohľad.

Kým sa spamätal, zmizla medzi stromami.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok