.

Kapitola 7

Ahojte, krásky, tak tu je posledná sexovacia kapitola v tomto týždni, viac erotiky by som asi už nerozdýchala! :-D Prajem príjemné čítanie! :-*

Kapitola 7

Si moja. Tie dve slová prenikli oparom, ktorý obostieral Robininu myseľ a dotkli sa jej kdesi hlboko, až na dne duše.

Si moja. Nikdy nebola „moja“. Nikto si na ňu nemohol robiť nárok. Nikdy nikam skutočne nepatrila. Nepatrila ku svojej biologickej matke, ktorej boli drogy bližšie, než Rosario, nepatrila ani k Alane a Drewovi, hoci ju nepochybne milovali ako vlastnú, nepatrila do pevne zomknutého spoločenstva Global Computers, hoci pre nich pracovala. Nemala stály vzťah a jej jediná a najlepšia priateľka Erika sa nedávno kvôli práci presťahovala na opačný koniec krajiny – ale ani kým bola v New Yorku, nemohla Robin vyhlásiť, že je „jej“.

A teraz tie dve slová vyslovil krásny cudzinec, o ktorého existencii nemala pred dvoma hodinami ani potuchy – a vyslovil ich s takou neotrasiteľnou istotou, že hoci bola vzrušená až na hranicu znesiteľnosti, na chvíľku sa zarazila a dovolila si tú predstavu.

Na kratučkú sekundu nebol Scott Gaylan príťažlivým cudzincom a mužom na jednu noc. Tie dve slová jej dovolili snívať. V tom jedinom okamihu naozaj patrila jemu. Bola jeho a on bol jej.

Po tom, čo sa pomilujú, sa Scott neoblečie a neodíde. Spolu sa osprchujú, ľahnú si do jednej postele a ráno sa zobudia vedľa seba. Spoločne si urobia raňajky, budú sa na seba usmievať a hovoriť si milé nežnôstky, kým každý pôjde do svojej práce. A keď Scott dokončí prácu pre Global Computers, neodletí do Montany, ale vráti sa k nej a pri večeri jej porozpráva pracovné historky. Pozrú si spolu nejaký film a budú pri tom chrúmať popcorn. A potom sa znova pomilujú.

Na moment bol ten vysnívaný život skutočnejší, než realita. A Robin pocítila ostré bodnutie v srdci, keď sa ten čarovný okamih rozplynul a ona si tvrdo zakázala snívať. Nič z toho sa nestane. Jediné, čo môže od Scotta Gaylana chcieť, je úžasný sex na jednu noc, po ktorom nebude môcť týždeň chodiť. Samozrejme za predpokladu, že hovorí pravdu.

Nikdy never chlapom, Rosario. Všetci klamú.

Mlč už!, chcelo sa jej zvriesknuť. Prečo sa jej tie slová vynoria v mozgu vždy, keď ich najmenej chce počuť?

Nezáleží na tom. Nezáleží na ničom. Iba na horúcej dlani, ktorá jej stále v tme zvierala zápästie. Teplo jeho pokožky sa jej šírilo po celom tele a ona cítila, ako jej Scottov dych ovial ucho.

- Si moja. – zopakoval ticho a dôrazne, ale Robin tentoraz nedovolila, aby jej tie slová prenikli až na dno duše. Napokon, on ich ani nemyslel vážne. A ak áno, tak len na dnešnú noc. A v tom mal pravdu.

- Áno. – súhlasila zadýchane.

- Dnes v noci som tvoja.

Scott jej odtiahol ruku od vypínača a spustil jej ju vedľa tela. Pohladil ju pritom bruškami prstov po celej paži a spokojne sa usmial, keď jej naskočili zimomriavky.

Okamih zaváhania pominul.

Vycítil ho svojím prekliatym darom, cítil, ako nepatrne stuhla, keď tie slová vyslovil. Ale keď s nimi napokon vyslovila súhlas, jeho talent mu prezradil, že hovorí pravdu.

- Pravda. – zašepkal jej do ucha a zároveň vzal do úst lalôčik.

Náramne uspokojivo sa roztriasla.

A vzápätí na jeho zmyselný útok zareagovala. Zvrtla sa k nemu, hoci v tme mu nemohla vidieť do tváre a vyhrnula mu tričko.

Scott s búšiacim srdcom dovolil mágii vo svojej krvi, aby zmenila jeho oči. Miestnosť, ktorá sa doteraz topila v tme, náhle získala tvar a priestor. V najrôznejších odtieňoch modrej videl luxusný nábytok, hriešne veľkú televíziu, ktorá zaberala polovicu steny, videl všetko až po najmenší detail, no nevnímal to. Jediné, čo vnímal, bola jej tvár, ktorá už nebola zahalená rúškom temnoty.

Videná jeho mačacím zrakom nadobudla jasné kontúry. Oči mala zatvorené, viečka sa jej chveli a dlhé riasy vrhali na jemnú pokožku pod nimi tieň. Pery boli pootvorené, mäkké a tak nádherne plné, priam stvorené pre bozk.

Netrpezlivo zaťahala za tričko a Scott sa spamätal z pozorovania jej tváre. Zdvihol ruky, aby mu mohla ten zbytočný kus oblečenia pretiahnuť cez hlavu a on vzápätí skončil v neforemnej kôpke pri ich nohách.

Znova sa jej dotkol, tentoraz nežnejšie. Zopakoval jej pohyby a zbavil ju topu. Potešilo ho, že pod ním nemá podprsenku a hmlisto si vybavil orgovánový kúsok čipky, ktorý zostal na podlahe výťahu. Uškrnul sa.

Robin si vôbec neuvedomila, že prišla bielizeň a dychtivo sa k nemu pritisla.

Keď pocítil jej mäkké, plné prsia na svojej hrudi, zmučene zastonal a pohladil dokonale okrúhly, pevný zadoček.

- Kriste, Robin!... – vyhrnul jej sukňu až na pás, zašiel rukou medzi stehná, do horúceho vlhka, ktoré ho vítalo, no ona uhla.

- Pst. Teraz som na rade ja.

Prešla mu rukami po nahej hrudi, obkrúžila prstami pupok a zviezla sa nimi ku gombík džínsov, ktoré boli napnuté na prasknutie. Scott cítil, ako mu penis divo pulzuje, nedočkavý vyslobodiť sa zo svojho väzenia.

Čo sa mu vzápätí splnilo.

Robin prudko vydýchla, keď zistila, že Scott je naostro. A vzápätí klesla na kolená.

- Robin? – spýtal sa trochu znepokojene a vzápätí zabudol aj vlastné meno.

Jej horúce, mäkké ústa ho pohostinne pojali do svojho vnútra, šikovným jazýčkom obkrúžila špičku a zasunula si ho celého do zamatovej hĺbky hrdla.

Láskala ho pomalými pohybmi pier i jazyka, prechádzala prstami po tých niekoľkých centimetroch, ktoré ani pri najlepšej vôli nemohla dostať dnu, pokiaľ by netrénovala u hltača mečov.

Scott zaťal zuby a vyklenul boky, keď mu telom prešľahol ohnivý blesk slasti a vydal zo seba hlboký zvuk, ktorý Robin čosi hmlisto pripomenul.

Pradenie. Nenávidené pradenie Alaninho odporného kocúra. Ale zo Scottovho hrdla znelo inak. Hlbšie, oveľa hlbšie, také hlboké, že ten tón mohol rozochvieť sklo. Bolo to iné, než zvuk, ktorý vydával Simon. Ale napodiv...o nič ľudskejšie.

Ibaže slaná chuť kvapky rozkoše, ktorú práve labužnícky zlízala zo špičky toho delikátneho údu, jej okamžite vyhnala podobné myšlienky z hlavy.

Scott vedel, že ak ju okamžite nezastaví, exploduje priamo tu a teraz. Rýchlo sa jej vyšmykol a zdvihol ju zo zeme.

- Dosť, Robin! – aj jemu samému znel vlastný hlas chrapľavo a udýchane.

Nebol čas hľadať posteľ. A obom im to bolo jedno. Robin sa celá triasla očakávaním a túžbou cítiť ho v sebe. Vôbec neprotestovala, keď ju trochu nešetrne obrátil na brucho a prehol cez operadlo gauča.

Dychtivo roztiahla stehná a sklonila hlavu.

Scott sa bleskurýchle zbavil nohavíc, aby sa o ne zbytočne nepotkýnal a doprial si sekundu, počas ktorej obdivoval výhľad, čo sa tak náhle naskytol jeho nočnému videniu. Mala dokonale krásne telo. Sukňu mala stále na sebe, zhrnutú okolo pása, zadoček úchvatne vystrčený a gaštanové vlasy rosypané po nahom chrbte s dokonalým žliabkom uprostred.

Pristúpil od zadu k nej a rukou sa nasmeroval do tej správnej polohy.

A potom z Robin vybuchol svet.

Scott jediným drsným prirazením naplnil jej telo až po okraj, až nezadržala prenikavý výkrik rozkoše. Kúsok cúvol, takmer z nej vykĺzol a znova prirazil.

Zahmlievalo sa mu pred očami. Byť v nej, to bol raj na zemi. Jeho vášeň oplácala svojou vlastnou, nehanbila sa, nehrala s ním žiadne hry. Milovať sa s Robin Westwoodovou bolo zvláštne...oslobodzujúce.

Už sa nedržal na uzde. Jeho výpady proti jej bokom boli čoraz rýchlejšie a nespútanejšie, vnikal neustále hlbšie a hlbšie, až sa Robin krútila a zvíjala, zatínala nechty do operadla gauča a možno aj niekde natrhla snehobielu látku.

- Ach, bože, Scott, ešte!!! – vzlykala.

A on jej vyhovel. Topil sa v rozkoši, akú mu doteraz nedokázala dať nijaká žena. Cítil, že už je blízko vyvrcholenia a tak rýchlo siahol voľnou rukou medzi jej stehná a nahmatal klitoris. Ledva sa ho dotkol, Robin neuveriteľne nahlas vykríkla jeho meno a zrútila sa na gauč, bezmocne sa otriasajúc pod náporom najdivokejšieho orgazmu, aký kedy zažila.

Scott urobil ešte dva výpady a pridal sa k nej, pričom vyrazil zvuk, ktorý naozaj zarezonoval obločnými sklami. Našťastie sa Robin v tej chvíli ešte stále zmietala v orgazme, takže dobre nevnímala a ak aj áno, určite by si Scottov hlasitý prejav nespojovala s tigrím revom.

Len pomaly sa im obom upokojoval tep. Robin sa malátne zviechala z gauča a na vratkých nohách urobila krok, či dva, keď ju z tmy zastavil Scottov hlas.

- Kam si sa vybrala?

- Do sprchy. – oznámila začudovane.

- A potom?

- Predsa spať. – vysvetlila, ale v tej chvíli sa spamätala a do hlasu sa jej vkradol chladný tón. Tá budúcnosť, ktorú si na krátku sekundu vysnívala, neexistuje. On tu predsa nezostane.

- Alebo potrebuješ odviezť na to svoje tajomné miesto?

Robin si nikdy predtým neuvedomila, že aj úsmev je počuť.

- Zlatko, to by predpokladalo, že sme skončili.

Zmätene nakrčila čelo.

- A nie?

Tentoraz zachytila v Scottovom hlase jasný prísľub.

- Ani zďaleka, Robin. Len sme začali.

Pocítila dotyk jeho ruky na členku, potom na lýtku, odkiaľ sa presunula na stehno...

A potom jej dokázal, že o svojich posteľových schopnostiach ani najmenej nepreháňal.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok