.

Kapitola 9

Kapitola 9

Julianna videla, ako sa k nej skláňa a ako sa tie nádherné, tvrdé pery blížia k jej ústam. Všetky ženy by v tom okamihu túžili po tom, aby sa ich tie nádherné pery zmocnili a láskali ich po celom tele.

Jej srdce sa rozbehlo ako o závod a dýchala plytko, akoby dlhý čas bežala. Symptómy infarktu, porážky, kyslíkového dlhu, alebo enormnej sexuálnej stimulácie, premýšľala akoby mimochodom.

Nicove pery sa jej už takmer dotkli a ona po tom túžila. Na svete boli oveľa horšie veci, než vyspať sa s nádherným, príťažlivým mužom, ktorý by jej dal dieťa, nie?

Dieťa, ktorému odmietal byť otcom.

Tá myšlienka Juliannu schladila ako studená sprcha a spláchla z nej okúzlenie jeho dokonalosťou. Položila mu ruky na hruď a zatlačila.

Nico pocítil na prsiach tlak a prekvapene stuhol. Čo to tá ženská robí, dočerta? Vyzeralo to skoro...skoro akoby ho...odmietala? To je blbosť. Nijaká žena ho nikdy neodmietala.

Iste, nebol univerzálny typ, ale obvykle to fungovalo tak, že na ženy zapôsobil fyzickým vzhľadom a ak proste nebol ich typ, väčšinou to vynahradil dostatok jeho šarmu. Ktorý na Juliannu očividne neplatil, keďže sa teraz očividne snažila spod neho vyhrabať.

Nico bol taký prekvapený nečakaným vývojom situácie, že sa hneď nezdvihol, hoci nemal v úmysle ju do sexu nútiť. Už len tá myšlienka mu bola cudzia. Istotne by sa nakoniec spamätal, ale momentálne sa zmohol iba na to, aby ležal ako drevo na vzpierajúcej sa Julianne.

Kriste, ten chlap váži tonu! Tie jeho svaly očividne nie sú iba umelo nafúknuté steroidmi z posilovne! Julianna zúfalo bojovala, aby sa spod neho dostala, no jej úsilie vychádzalo nazmar.

Nič jej síce neurobil, ale zato sa nemohla pohnúť. Vzhliadla a zistila, že si ju prezerá šokovaným pohľadom. Prestala bojovať a do vlastného výrazu vložila toľko irónie, koľkej len bola schopná cez symptómy infarktu...alebo vzrušenia.

- Zlez zo mňa, Nico! – prikázala.

Nereagoval, len na ňu vytriešťal oči.

- Hovorím ti, zlez!

Nič.

Julianna v duchu pokrčila ramenami, zaťala jedinú voľnú ruku do päste a z celej sily ju vrazila do tej prekvapenej tváre.

Nicovou hlavou prudko trhlo doprava, v tvári mu vybuchla ostrá bolesť a konečne sa z nej odvalil. Pritom si zaryl rýchlostnú páku do rebier, ale to nebolo nič proti šoku, ktorý pociťoval. Ona ho udrela. Normálne mu zavesila. Nie že by si to nezaslúžil, priznal si v duchu. Otvoril ústa, aby sa ospravedlnil a neveriacky počúval, čo mu to z nich, dofrasa, vychádza.

- Tak mačiatko nám vystrkuje pazúriky! Dnes v noci ťa tuším budem musieť priviazať k posteli remeňom!

Julianna zaprskala.

- Už chápem, prečo ti babička musela hľadať manželku. Ty si normálny násilník! A tvoje ego je také obrovské, že sa skoro nezmestí na túto planétu. Každá, ktorá o teba zakopne, to trpko oľutuje.

- Ty si zakopla. – pripomenul jej sarkasticky.

- Ty si len vedľajší produkt tejto situácie. Mne ide o dieťa. Keby ho dokázala splodiť opica, vyspala by som sa s ňou. – informovala ho nevzrušene.

- Alebo si frigidná. Možno preto ťa manžel opustil, nie? – šplechol jej do tváre nazúrený, že ho prirovnáva k nejakej opici.

Julianna obledla a Nicom prenikol pocit hanby. Ajaj, toto nemal! Bola to rana pod pás a on to vedel. Skôr, než stihla zareagovať, vzdychol, zatvoril oči a naklonil sa tvárou k nej.

- Čo to robíš? – spýtala sa nedôverčivo a odtiahla sa.

- Čakám na ďalší pravý hák. Aj tentoraz si ho zaslúžim.

Julianna na neho zízala.

- Bolo to od teba hnusné.

- Veru.

- Podpásovka.

- Obrovská.

- Bolo to zákerné a hlúpe a navyše to nebola pravda a ...

- Ježiši! Chcem, aby si mi dala po hube, nie aby si ma zotrela ako školáka! – vybuchol Nico a Julianna sa zasmiala.

- Som si istá, že ešte bude dosť času a dôvodov, prečo ti dať po hube. Nemusí to byť ešte pred svadbou. Pre tentoraz ti odpúšťam.

Pootvoril jedno oko.

- Nechceš si udrieť, kým máš príležitosť?

Pokrútila hlavou.

- Dnes v noci by to asi spôsobilo trochu rozpaky. – priznala bez okolkov.

- Neviem ako ty, ale ja nemám vo zvyku cez deň sa s mužom biť, večer sa za neho vydať a v noci s ním plodiť deti.

Vystrel sa, otvoril obe oči a venoval jej úsmev, ktorý rozochvel všetky jej vnútornosti.

- Vďaka. Budem si to pamätať.

Znova sa chopil volantu a pokračovali v ceste. Ukázalo sa, že podnik, kam ju vzal na raňajky, nebol podnikom na sedenie, ale obyčajný obchod s domácim pečivom. Nico kúpil dva obrovské koláče a odviezol ich späť domov.

Pred Sídlom odstavil auto, vyskočil z neho a žmurkol na Juliannu, ktorá zostala sedieť a hltať pohľadom tú krásu.

- Chceš sa prejsť?

Chcela. Ale začala na ňu doliehať únava a citové vypätie. Pokrútila hlavou.

- Obzriem si okolie neskôr. Potrebujem sa trochu vyspať. V lietadle spať neviem.

Nicov veselý úsmev sa stratil. Iste, okolie, ktoré ju tak očarilo, si bude môcť pozrieť hocikedy, ale urazilo ho, že si ho nechce pozerať s ním. On totiž musí chytiť lietadlo zajtra o desiatej dopoludnia.

Ale veď tak to chcel, nie? Chcel, aby jeho manželka viedla vlastný život, zatiaľ čo on bude viesť ten svoj a navzájom si nijako nebudú prekážať.

Ale odrazu mu to z nejakého dôvodu vadilo.

Vadilo mu, že o neho tak okato nestojí. Videla ho ako veľkú chodiacu skúmavku plnú spermií, nevidela v ňom muža, nepôsobil na ňu jeho vzhľad, ani šarm. To sa mu stalo po prvý raz a jeho ego bolo... hm...pochované do zeme, na hlinu Julianna privalila stokilový kameň a ešte po ňom pre istotu poskákala, keby sa predsa len rozhodol, že sa chce ešte niekedy cítiť ako chlap.

- Dobre. – zavrčal.

- Choď si ľahnúť, aby si na svadobných fotkách nemala pod očami kruhy. – poznamenal štipľavo.

Zaznamenala v jeho hlase urazenú ješitnosť, ale bola taká unavená a príjemne plný žalúdok ju natoľko uspával, že vôbec nemala chuť ani silu zaoberať sa zložitou povahou svojho snúbenca.

Pokrčila plecami a obrátila sa k lesu, za ktorým, ako vedela, bolo sídlo. Ešte raz sa obzrela na Nica, ale zazrela len zadné laby a chvost obrovskej mačky, ktorá práve mizla v húštine na opačnej strane. Striaslo ju. Lev. Bože môj, vydá sa za leva.

Tá myšlienka ju mala vydesiť, ale dnes už prekonala toľko emocionálnych šokov, že pocítila len ľahké zamrazenie okolo chrbtice.

Kráčala tou prekrásnou prírodou, až kým sa nedostala ku dverám domu. Siahla po kľučke a takmer sa zrazila so Sarou, ktorá sa očividne chystala vykradnúť von.

- Kam si sa vybrala? – spýtala sa Julianna.

- Za strýkom. Šiel sa prebehnúť, videla som ho z okna. – odvetilo dievčatko.

- Hm...tvoji rodičia o tom vedia?

Malá ryšavka sa rozpačito zakrútila.

- Vždy so strýkom Nicom behám.

To Julianne povedalo všetko, čo chcela vedieť, hoci ju prekvapilo, že Nico má trpezlivosť na také malé dieťa. Ale či má, alebo nie, Sarini rodičia o tom nevedia a ona sa neodvážila pustiť tú malú žabku bez ich vedomia von. Na druhej strane, ona jej nemala čo prikazovať, ani zakazovať.

- To je mi veľmi ľúto. Práve som tvojmu strýkovi hovorila, aká som unavená. Ale tento dom je taký veľký a ja vôbec neviem, či sa tu pre mňa nájde nejaká posteľ...dúfala som, že mi to tu poukazuješ, keď sme už priateľky.

Sarine očká sa rozžiarili a Julianna v nich na moment zazrela žltý záblesk. Úplne zabudla, že toto dieťa je v skutočnosti tigrica. Takto nejako bude vyzerať jej vlastné dieťa. Zovrelo jej srdce a zatúžila si Saru pritúliť a pritisnúť tvár na jej teplé líčka. Dievčatko ju vzalo za ruku a dôležito povedalo.

- Tak dobre, ukážem ti tvoju izbu. Ak sa bojíš, môžem s tebou na chvíľu zostať. Ja sa vždy bojím, keď niekde spím po prvý raz.

Julianna sa usmiala.

- Aj ja.

Sara ju odviedla na poschodie. Julianna už nevnímala nič z okolia a keď zazrela obrovskú manželskú posteľ, úľavne sa na ňu zvalila. Dievčatko si ľahlo k nej, vzduch sa zavlnil a k Julianninmu boku sa pritislo malé tigríča, zvinuté do klbka. Julianna neodolala a pohladila zvieratko po mäkkej srsti. A pochopila, že svoje dieťa bude milovať, aj keby sa premieňalo na King Konga. S tou myšlienkou zaspala.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok