.

Kapitola 19

Ahojte všetci! Včera som bola lemra lemravá, takže som kapitolku písala až dnes v práci. Keď prečítate, skúste si kvôli mne predstaviť, ako sa toto asi písalo, keď mi za chrbtom šéf preberal s dispečermi posýpanie a solenie ciest. Ešteže sa nepozreli mojím smerom, tú červeň by som ťažko vysvetľovala... :-D

Kapitola 19

Alesia zaváhala. Naozaj má ísť k nemu, má sa s ním milovať? Čo ak jej zlomí srdce? Čo ak je to všetko len krutý žart?

Nie, nemôže to byť žart. Bobby nie je krutý a potom...v jeho očiach videla planúť vášeň, ohnivú a nepoddajnú, vášeň, ktorú mohla ukojiť len ona. A v sebe cítila čosi veľmi podobné. Chcela sa s ním milovať.

A nielen to. Chcela proste jeho. Prebúdzať sa vedľa neho deň čo deň, tráviť s ním čas, chcela byť súčasťou jeho života, pretože...pretože sa do neho zamilovala. Za jediný deň. Panebože, to sa na ňu tak veľmi neponáša!

Ale keď si to v duchu priznala, zdalo sa, že pochopila aj ten zvláštny pocit, ktorý jej zvieral hruď. Túžila po ňom a bola šťastná, že on túži po nej. Pri pohľade do jeho očí o tom nemohla pochybovať.

Omámená tým vedomím sa posadila na posteľ a Bobby natiahol dlaň, aby sa dotkol jej tváre. Nežne ju pohladil po líci, potom skĺzol dlaňou na hrdlo a ešte nižšie, na plece. Pri pohladení jej stiahol ramienko podprsenky, ktoré jej zostalo visieť voľne nad lakťom a celý manéver zopakoval na druhom pleci.

Presunul sa za ňu, opäť tým mačacím pohybom a pomaly, nenáhlivo jej rozopol háčiky na tom tmavoružovom kúsku prádla. Alesia pocítila náhlu voľnosť a zachvela sa, keď podprsenka skĺzla dolu na zem. Vzápätí pocítila na šiji Bobbyho teplý dych a jeho pery sa jej pritisli zozadu na krk. Jeho dlane jej zľahka pohladili prsia.

Zalapala po dychu, keď sa prstami obtrel o bradavky a láskal ich, kým sa nepremenili na tvrdé malé kamienky.

- Bobby... – zašepkala roztúžene a cítila,ako sa jej ticho zasmial do ucha.

- Len pomaly, zlatko. My mačky sa rady hráme s korisťou.

Tie slová ju ktovie prečo rozochveli. Bobby sa nenáhlivo zozadu maznal s jej prsiama, až strácala dych a pritom jej šepkal do ucha.

- Si taká jemná, taká mäkká, taká nádherná!

Alesia pomaly strácala zvyšok zdravého rozumu. Zaklonila hlavu, až sa záplava jej hustých tmavých vlasov rosypala Bobbymu po pleci.

Zaboril do nich tvár a zhlboka sa nadýchol jej kvetinovej vône. Panebože, tak strašne po nej túžil! Cítil, že mágia v jeho krvi zúrivo vrie, plamennými dotykmi oblizuje jeho žily, až to bolo na zbláznenie.

Musí ju mať a to čoskoro!

Ale teraz záleží len na tom, aby ju presvedčil o tom, že je dokonalá.

Pomaly jej prešiel rukami na plecia a vtlačil ju do prikrývok. Alesia si poslušne ľahla a zastretým pohľadom sa ne neho zadívala. Zastavoval sa mu dych, keď videl vášeň a túžbu v jej očiach. Hruď sa jej prudko zdvíhala v zrýchlenom rytme dychu.

Bol to najkrajší pohľad, aký sa mu za celý život naskytol.

Sklonil sa nad ňu a pritisol jej ústa na pery.

A oheň v jeho žilách vzplanul. V prvom okamihu si myslel, že sa jeho mágia oslobodila z väzenia jeho žíl, ale nevidel žiadne plamene. Necítil ich.

To, čo sa v jeho vnútri rozhorelo, bola čistá, ničím nefalšovaná vášeň. A už sa odrazu nedokázal držať na uzde.

Tvrdo dobýval jej ústa a prinútil ju pootvoriť pery, aby medzi ne mohol vkĺznuť jazykom. Alesia zastonala, vyšla mu v ústrety a ovinula ruky okolo jeho krku. Až vtedy si uvedomil, že je ešte stále oblečený. Odrazu mu bytostne vadilo, že jej dotyky necíti na holej koži. Nemal trpezlivosť vyzliekať sa. Namiesto toho sa len odtiahol od Alesie, aby jej neublížil a pustil na svoje šaty vlastnú mágiu.

Oheň v okamihu zahalil celú jeho postavu a obrovská páľava v momente premenila jeho šaty na jemný popolček. Potom sa oheň stiahol späť do jeho vnútra a Alesia sa ticho zasmiala.

- Rýchly spôsob.

Tešilo ho, že sa nevydesila. Bolo priam zázračné, ako dobre prijala jeho paranormálnu stránku. Bobbymu zovrelo srdce. Miloval ju tak veľmi, až to bolelo.

- Si taká nádherná. – zašepkal znova. Alesia sa na neho očarene dívala a pohľadom kĺzala po vyrysovaných svaloch pokrytých zlatistou pokožkou.

- Nie, to ty si nádherný...

Potom skĺzla pohľadom nižšie a trochu vytreštila oči.

-...a obrovský. – doložila ohromene.

Bobby sa ticho zasmial.

- To, že viem vyčarovať plamene a že sa mením na šabľozubého leva, ťa nerozhádzalo, ale si šokovaná z veľkosti môjho penisu?

- Šokovaná? Nie. – oblizla si plné pery.

- Nedočkavá.

Bobbymu to jedno slovo spôsobilo takmer orgazmus. Okamžite ju opäť priľahol a znova sa v hlbokom, vášnivom bozku zmocnil jej pier.

Jej sladká chuť mu vybuchla na jazyku a on ticho zastonal, keď na holej hrudi pocítil jej prsia. Hladkým stehnom sa mu obtrela o pohlavie, až skoro explodoval.

Zovrel ju do náručia, vôbec nie nežne, ale majetnícky a panovačne. Odtiahol pery od jej úst a zamieril nimi nižšie.

Alesia si myslela, že zošalie. Nikto na svete nedokázal bozkávať tak, ako tento muž. Keby vedela, že v nej niekto obyčajným bozkom dokáže vyvolať takéto pocity, prečesala by celú planétu, aby ho našla.

A zalapala po dychu, keď sa jeho pery odrazu zovreli okolo jej vztýčenej bradavky a poláskali ju jazykom. Do celého tela jej z toho miesta vystreľovali šípy rozkoše a celkom ju zbavili vnímania čohokoľvek iného. Zaklonila hlavu a ticho vykríkla slasťou, keď pocítila jemný stisk zubov.

Zatiaľ čo sa Bobbyho ústa pohrávali s jej prsiami, jeho ruka zamierila na juh a on ju pohladil cez čipkované nohavičky. Znova ticho vykríkla a zazmietala sa na posteli, keď neomylne našiel bod jej rozkoše a nežne ho cez látku trel.

- Bobby, kristepane!!! Chcem ťa! Už!

Odtrhol ústa od jej pŕs a podarilo sa mu roztrasene sa usmiať.

- Len vydrž, zlatko. Neviem sa ťa nabažiť. Chcem ťa ochutnávať...všade.

A než sa nazdala, jeho ruku vystriedali ústa. Takmer vyvrcholila, keď jej zubami stiahol nohavičky a obtrel sa pritom strniskom o vnútornú stranu jej stehna. Zaborila mu ruky do vlasov a on sklonil hlavu k jej lastúrke.

A s Alesiou vybuchol svet. Hlava sa jej zatočila a pred očami sa jej zatmelo, celé telo sa prehlo ako luk, keď jazykom znova a znova láskal jej gombíček rozkoše. Zahryzla do vankúša, aby príliš nekričala, ale ani vankúš nebol schopný celkom pridusiť jej výkriky.

Bobby pokračoval veľmi jemne, až kým posledné sťahy jej orgazmu neodozneli, ale potom opäť pritvrdil. Nevynechal ani jediný milimeter jej pokožky, bozkával, nežne hryzkal a oblizoval ju úplne všade, a do vnútra jej jaskynky zasunul prst, ktorým ju nežne hladil zvnútra.

A opäť vybuchla. Tentoraz to nebol obvyklý výbuch, toto bola supernova, žeravá, explozívna až hrôza, taká, ktorá roztrhá jej telo na kúsočky.

Celá zaliata potom vyčerpane klesla späť do perín, ani si neuvedomujúc, čo sa s ňou deje.

A práve tú chvíľu si Bobby vybral na to, aby sa rozhodol, že už nemôže dlhšie čakať. Vztýčil sa nad ňou a jediným pohybom ju celú zaplnil, napínal jej prekrvené tkanivo, až vykríkla od rozkoše.

Aj Bobbymu sa na čele perlil pot. Bože, takmer omdlel, keď bol konečne v nej. Takto vyzerá raj. Bola presne taká, ako si to predstavoval. Úzka, horúca a vlhká, pripravená prijať ho hlboko do seba.

Bobby sa odtiahol, až z nej takmer vykĺzol a znova prudko prirazil až na dno.

Alesia sa pod ním zmietala a vzdychala.

- Poď... so mnou, Lesie. – vydralo sa mu z hrdla, keď cítil, že sa blíži ku gigantickému orgazmu.

- Ja...už nemôžem! – dychčala zúfalo, zvíjajúc sa rozkošou.

Bobbyho zlatisté oči sa jej vpili do tváre, keď znova prirazil.

- Ale môžeš. Ešte raz. Pre mňa.

A Alesia poslúchla. Spoločné vyvrcholenie ich spálilo na prach, obaja sa vzniesli ku hviezdam a na celom svete zostal iba on a ona.Komentáře k článku

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek