.

Novinka!

Ahojte, kočky ( a tigri )!

Tak mám menšiu novinku, dúfam, že vás poteší.

Odporúčam vám do pozornosti maličký, nenápadný biely odkaz "Fórum", ktorý nájdete vľavo hneď pod anketou na ďalší príbeh.

O čo vlastne ide?

Už som písala, že som sa vrhla aj na preklad Lví přitažlivosti. Posielam kapitolky Mannon na fantasychylacky, ale ona má veľa povinností a občas sa proste nemôže utrhnúť a pridať kapitolu na svoj blog.

Naopak, väčšina prekladateliek uverejňuje svoje preklady aj na svojich vlastných blogoch, takže sa k nim ich čitateľky dostanú skôr, než budú na fantasychyláčkach. Takže som sa inšpirovala aj ja. A aby to nerobilo na blogu bordel, zriadila som ten malý nenápadný odkaz :-D

Takže, kto je zvedavý, čo sa najnovšie deje so Sissy a Mitchom, nech sa páči, pozývam vás do nového fóra Aiken ( je to pseudonym autorky Shelly Laurenstonovej, ktorá má túto knihu na svedomí ).

Dúfam, že fórum nebude slúžiť LEN na uverejňovanie mojich prekladov, ale že sa rozvinú debaty o všetkom možnom, ako za starých čias. :-D Pokojne reagujte, zakladajte témy, však ja si už nájdem čas a trochu to usporiadam, keď sa nám to rozbehne.

Mám vás všetky rada!

Maťa

PS: A aby som nezabudla - registrujte sa! Bez toho nemôžte pridávať komentáre a to by ma véééľmi mrzelo! :-DKomentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok