.

Pre čitateľky z Čiech

Ahojte, holky! :-D

Mám na vás takú zákernú prosbu. V posledných dňoch mi písalo dosť veľa dievčat z Čiech, ako si majú kúpiť moje knihy, ktoré už boli vydané, keďže na stránkach vydavateľstva je možnosť platiť iba v eurách. Predostrela som tú otázku vydavateľovi a on na to, vraj cenník nie je problém upraviť, dokonca zaokrúhli ceny na desiatky korún dolu, ale problémom je spôsob platby. S poštou sú problémy, s bankami bývajú tiež, EuroPay je vraj pridrahý, ale napríklad, platby z Nemecka nemajú najmenší problém, ale tam tiež majú euro, tak že by bol problém len v tom, že úradníčkam v banke sa nechce prevádzať cudziu menu? ... takže ako na to?

A teraz tá zákerná prosba - dievčatá, zahlasujte si, prosím v ankete, akým spôsobom by ste radi platili za ebook? Máte niektorá skúsenosť s platbami na Slovensko, ako to prebiehalo? Cez ktorú banku?

Viem, z nášho sveta paranormálnej romance som teraz skočila rovnými nohami do financovania, ale bohužiaľ, aj takéto záležitosti bránia predaju kníh. Takže vám budem nesmierne vďačná za pomoc. Návrhy, nápady, prijímam všetko možné aj nemožné. Veľmi rada by som vyhovela tým kočkám, ktorá sa snažia kúpiť si moje knihy. Ďakujem!

Maťa

PS: mimochodom, moja kniha Vôňa oceánu vyjde 20. septembra. Už sa strašne teším na obálku, som zvedavá na návrh! :-DMiniaplikace
Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok