.

Prológ

Úvod

Víly. Poznáte to. Pôvabné stvorenia s poruchou rastu, ktoré oblečené do listov a lupienkov kvetov mávajú motýlími krídelkami a švihajú čarovnými paličkami, na tvári majú neustále denervujúci úsmev a sú priam depresívne šťastné....

Blbosť. Víly sú poriadne mrchy. Ja by som to mala vedieť. Som jedna z nich.

Prológ

Keď vílu vyhostia z Krajiny dúhy, aby za svoj zločin podstúpila terapiu medzi ľuďmi, dá sa to zniesť. Keď pristanete s holým zadkom na dlažbe – a to doslova, z portálu som vypadla celkom nahá na dláždené parkovisko pred obchodným domom -, aj to sa dá vydržať. Keď musíte kvôli živobytiu tancovať v striptízovom bare okolo tyče a na slintajúcich plešatých smrteľníkov v strednom veku vystrkovať skoro nahý zadok, aby vám za tangá strčili bankovku, aj to je celkom prijateľné.

Ale keď prídete o piatej ráno domov s nábehom na kŕčové žily, hladná ako vlk a unavená ako pes, len aby ste zistili, že vás spolubývajúci a partner na občasný sex nechal plný dres špinavého riadu, plný popolník ohorkov a pod gaučom v obývačke rozváňajú jeho ponožky, ktoré prikrývajú skamenelý kus pizze... to je trochu priveľa.

Šmarila som tašku s erotickým prádielkom na gauč a zjačala.

- William!!!!

Odpovedalo mi len ticho. Môj hlas pohltili steny dvojizbového bytu. Samozrejme, Will už zrejme odišiel do práce. Nie že by musel tak skoro vstávať. Ako ho poznám, obžalovaný sa cíti vinný a zdrhol skôr, než som mu stihla vynadať. Nezostal po ňom ani smrad. Okej, ten zostal. Šíril sa z tých hnusných ponožiek ako niečo hmotné a škodoradostné. Skvelé, proste skvelé.

Som síce víla, ale zabudnite na desaťcentimetrovú postavičku. Mám celkom ľudských 160 centimetrov a namiesto lístia a rôznych lupeňov najradšej nosím staré džínsy a Willove prerastené tričká. Čarovná palička... hm. Na také kúzlo, ktoré by Willa naučilo poriadkumilovnosti, by som nepotrebovala paličku, ale palicu. Najlepšie bejzbalovú pálku. S ostňami. Napustenými kurare.

Vzdychla som a so zapchatým nosom som sa priblížila k biologickej zbrani, ktorú môj spolubývajúci prechováva pod gaučom. Nie. Toto ja do ruky nechytím. Som si istá, že na tých ponožkách bujnie ebola, ak nie niečo horšie.

Vtrhla som do Willovej izby a z kufríka na náradie som vybrala jedny kliešte s dosť dlhou rúčkou, aby baktérie nestihli po nej prebehnúť až k mojim rukám, kým ich nezlikvidujem v pračke. No hej, na ľudské vírusy som dosť háklivá. To, čo vás prinúti tri dni kýchať a smrkať do vreckovky, ma môže celkom dobre zabiť.

Kliešťami som schytila ponožky a odvliekla tú odpornú vec do kúpeľne. Potom som povyberala zo špinavého prádla všetky Willove biele tričká a šmarila ich za ponožkami. Škodoradostne som k nim pridala vlastné červené tepláky, ktoré môžem prať len v umývadle, pretože strašne púšťajú farbu. Tak. Pomsta dokonaná.

Kus pizze letel von oblokom – nemienim tú biologickú bombu skladovať v koši na odpadky v kuchyni, aby sa v nej mohli baktérie veselo šíriť a vyvíjať nové civilizácie. Pod oblokom prebehol pes a schmatol tú ohavnosť do papule. Som si istá, že do rána je po ňom, chudákovi.

Umyla som riad a potom som zo svojej izby preniesla Willov vankúš a paplón na gauč v obývačke. Dúfam, že až sa večer vráti z práce, toto mu trochu naznačí, akým smerom sa bude najbližšie dni uberať náš vzťah.

Na dverách svojej izby som si našla odkaz.

- Rae, volala tvoja teta Erasma. Chce vedieť, či si bola na terapii. Máš sa jej ozvať. W. PS: ty chodíš na terapiu? Kedy, prosím ťa?

Skvelé. Proste skvelé. Zmuchlala som papierik s odkazom do guľôčky a šmarila do odpadkového koša. Potom som si zaliezla do čistulinkej postele zbavenej mikróbov a bola som si istá, že do minúty zaspím.

Kráľovná víl si na informácie o mojej antinymfomanskej terapii môže počkať do večera. Alebo do budúceho týždňa.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok