.

Scottov príbeh - začíname 3.7.2012!

Milé kočky,

dúfam, že vás poteší, že so Scottovým príbehom začíname už zajtra, t.j. v utorok, 3.7.2012. :-) Bola by som pridala už dnes, ale zabudla som si USB doma... tá moja hlava! :-)

Anotácia:

Robin Westwoodová neverí mužom a je presvedčená, že všetci klamú, preto nikdy nedotiahne nijaký vzťah do konca. Tento jej postoj je spôsobený traumou z detstva, adopciou i mnohými neúspešnými pokusmi o vzťah. Je zameraná len na svoju kariéru. A práve tá ju dá dohromady s mužom, ktorého rodina sa navonok venuje špičkovej priemyselnej špionáži. Scott nedokáže klamať a táto jeho vlastnosť je Robin prijímaná najskôr s nedôverou a potom s nadšením. Keď jej niekoľko krát zachráni život a ocitnú sa spolu na úteku pred tajomným nepriateľom, zblížia sa a spoločne pátrajú po tajomstve, ktoré ukrýva Robinin šéf. Lenže Scott chráni aj svoje vlastné tajomstvo a v Robin sa začne hromadiť podozrenie. Dokáže prekonať svoje presvedčenie a vložiť svoju dôveru do muža, ktorý sa mení na tigra? A dokáže Scott dať Robin svoje srdce, ktoré by mohla tak ľahko pošliapať a zradiť jeho dôveru?

Scott:

Robin:

Kočky, prajem Vám krásne čítanie!!! :-)))

Maťa.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok