.

Víly - Kapitola1

Ventilácia pokračuje... :-)))

Kapitola 1

Za moje vyhostenie z Krajiny dúhy môže penis. Hladký, tvrdý, krásne hrubý kúsok mäsa v mojich ústach.

No dobre, nemôže za to ani tak penis samotný, ani to nahé telo, ako skôr fakt, že na menej zaujímavom konci toho tela bola Andrewova hlava.

Andrew bol jediná nevília bytosť, ktorú sme kedy v Krajine dúhy mali. Pochádzal z ríše smrteľníkov a keď ho Erasmine stráže objavili, tvrdil, že netuší, ako sa sem dostal. Proste vraj zaspal doma vo svojej posteli a zobudil sa na lúke uprostred čarovného lesa, plného víl, len čo by kameňom dohodil od Dúhového dvora.

Nie, že by mu to kráľovná Erasma zožrala. Nie, ona urobila niečo ešte horšie. Ona sa do toho smrteľníka zamilovala. Bože, v jej veku zrelých dvetisíctristo rokov by mala trénovať skok do rakvy, nie sa zamilovávať!

No ale po poriadku. Na Dúhovom dvore som bola nová. Otec sa znova oženil s vílou mladšou ako ja a macocha Nive ma neznášala rovnako úprimne, ako ja ju. Robili sme si navzájom obvyklé babské zlomyseľnosti, ako je odstrihnutie vlasov v spánku, zničenie šatníka, ohováranie, sem tam nejaká bitka, v ktorej boli najlepšou zbraňou zuby a nechty. Problém bol v tom, že ju otec neprichytil a mňa áno. Takže ma poslal z domu na kráľovnin dvor, aby ma mal z cesty.

Dvor nebol nič pre mňa. Zožierala ma tam smrteľná nuda. Jediné, čo sa dalo robiť, bol sex. Ale počet strážcov na dvore bol dosť obmedzený a po nejakých desiatich rokoch ma žrali mrle. Takže Andrew bol vítaným spestrením. Rozprával mi o svete, z ktorého prišiel. Chodil so mnou na prechádzky. A ja som mu vyfajčila.

Hneď na druhý deň mi na to Erasma prišla ( pravdepodobne ma natrela Siroena, tá mrcha ho chcela sama pre seba ) a ja som sa ocitla s holým zadkom na dlažbe s príkazom podstúpiť ako trest desať rokov života medzi ľuďmi a tiež chodiť na terapiu, ktorá by ma vyliečila z nymfománie.

V tom prvom som nemala na výber. Ale teraz, po dvoch rokoch života medzi ľuďmi, mi ani nenapadne chodiť na nejakú terapiu. Mám rada sex. Dofrasa, každá víla ho má rada. Aj tá stará mrcha Erasma ( pravdepodobne sa aj v tejto chvíli snaží Andrewovi vysúložiť mozok z hlavy ). Iba mi chcela sex znechutiť, ale mala smolu. Ľudský svet nie je zasa taký zlý. Zamestnanie som si našla počas prvých dvoch minút v ľudskom svete. Sedela som bezradná a nahá na chodníku a môj terajší šéf sa mi prihovoril.

- Dievča, s takým telom nepotrebuješ takúto reklamu! Zamestnám ťa. Už si niekedy tancovala?

Ak o nás, vílach, máte vy ľudia nejaké pravdivé správy, potom je to naša schopnosť tancovať. Tancom žijeme. Máme to v krvi. Takže hneď v ten večer som mala prvé vystúpenie a vo vrecku pracovnú zmluvu.

Nie, ľudský svet je celkom fajn.

Ako víla som bola priemerná. Medzi smrteľníkmi som oslnivo krásna. Mám prácu, ktorá mi lezie na nervy len zo päť krát do týždňa ( mimo utorka a štvrtka, to mám voľno ). Mám chlapa, ktorému stojí ako sviečka vždy, keď ma uvidí a bordel v byte robí len vtedy, keď je nejaká šanca, že sa vyhne môjmu jačaniu ( čo je skoro vždy, lebo on pracuje cez deň a ja v noci. Vidíme sa dosť málo, čo je dôvod, prečo nám to tak dobre klape) . No kto by sa vracal na Dúhový dvor?

Ja teda určite nie. A keďže Erasma po dvoch rokoch prejavila záujem o moju terapiu, aby sa pokochala mojím trápením, normálne som v duchu poskakovala na jednej nohe, tak som sa tešila, až jej to vytmavím. Nech si nechá svoj nudný dvor, nech kraľuje Krajine Dúhy! Pche, kráľovná! Ja som striptérka, kto je viac!? Bože, tá bude zúriť!

Táto zlomyseľná myšlienka vyvolala na mojej tvári škodoradostný úsmev, keď som sa ponaťahovala v mojej antiseptickej posteli.

- Keď sa takto tváriš, nechcel by som ti prísť do rany.

Strhla som sa a pootvorila jedno oko. Will stál pred posteľou, ruky založené a na tmavej opálenej tvári mal váhavý úsmev. Zatvárila som sa ako chodiaca vražda a ukázala na neho ukazovákom.

- Ak ti ten vankúš na gauči nič nepovedal, dovoľ, aby som ti pozdvihla tvoje IQ z prachu. V podstate vyhrabala zo zeme, lebo je oveľa nižšie, než prach. Ty. Vypadneš. Okamžite. Z. Mojej. Izby.

Will si odhrnul tmavé vlasy z čela.

- Rae, ja...

- Pre teba som Raeneva. Alebo slečna Fairbanksová. – oznámila som mu škrobene a vyliezla z postele. Prebodla som ho odmeraným pohľadom a začala sa obliekať.

Spávam nahá. Je pre mňa prirodzené byť nahá. Mám svoje telo rada a rada prezentujem svoju nahotu. To, že môžem byť nahá väčšinu času, je super. Chodím nahá, spím nahá, jem nahá a takmer nahá aj pracujem. Kam sa hrabe Dúhový dvor? Tento svet je hotový raj!

Takže vôbec nemám problém producírovať sa nahá pred svojím občasným milencom a predvádzať svoje telo. Trošičku som sa ponaťahovala, dodala som svojej chôdzi ladnosť a pôvab, aký používam na pódiu, vypla som hruď a motala som sa po izbe dostatočne dlho, aby stihol poobdivovať moje krivky.

Bola som práve otočená chrbtom a navliekala si nohavičky, keď som na zadku ucítila jeho horúce ruky.

- Neobťažuj sa obliekať, Rae. – jeho hlas znel chrapľavo a dych mal zrýchlený.

Vystrela som sa a nohavičky mi skĺzli po stehnách zasa na členky. Zadkom som sa mu obtrela o pekne tvrdý penis a zakrútila som bokmi, aby som ho čím viac rozdráždila. Vyrazil zo seba akýsi zvuk a schmatol ma zozadu za prsia.

Ešte raz som sa povrtela zadočkom na jeho kamošovi a potom som siahla dozadu za seba, aby som ho nahmatala v nohaviciah, dlhého, hrubého a horúceho. Will zaúpel, keď som ho pohladila po celej dĺžke a obopla prstami hlavičku.

- Chceš ma? – spýtala som sa hlbokým, zvodným hlasom.

- Ježiši, Rae, dobre vieš, že áno! – zastonal.

- Chudáčik. – dodala som svojmu hlasu ľútostivý podtón a pohladila ho znova. Oči mu horeli ako šialencovi.

- Chudáčik, to je ale smola. Dnes vôbec nemám chuť na chlapa, ktorý odo mňa čaká, že budem po ňom upratovať smradľavé fusakle.

Pustila som ho, vytiahla ruku z jeho nohavíc a natiahla si nohavičky a džínsy. Cez hlavu som si pretiahla tričko a schmatla tašku s tanečným kostýmom, obuškom a putami. Dnes som v práci mala byť to, čomu môj šéf Bran hovorí „nemravná policajtka“.

- Rae... – Willov hlas znel tak zúfalo, že som sa musela zasmiať.

- Vyhoň si ho v kúpeľni a nezasviň dlaždičky, lebo to je jediný sex, akého sa ti dnes dostane. Nie si jediný kohút na smetisku. Myslím, že dnes pozvem na svoj piesoček niekoho, kto neprodukuje bordel v takom množstve ako ty. Alebo ho aspoň nerobí v mojom byte.

Dvere sa zatvorili a oddelili ma od Willa, ktorý vyzeral, že je zrelý na samovraždu. Toto robí s človekom sex s vílou. Ak je to pravidelné, stáva sa závislým. Bolo to odo mňa kruté... ale život nie je dúha, však?

Ledva som vyšla na chodník a zamávala na taxík, ktorý ma mal vziať do práce, v taške mi zazvonil mobil. Mrkla som na displej. Volala jej výsosť Prudéria Cudná.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok