.

Víly - Kapitola 4

Kapitola 4

Už ste niekedy poznali človeka, ktorého ste znenávideli na prvý pohľad? Skôr, než vám povedal ahoj? Ja áno a presne do toho človeka som vrazila, keď som zmizla za závesom, ktorý oddeľoval pódium od zákulisia.

Ann Dawsonová, alias Tancujúca Kleopatra, oblečená do bielej tógy a zlatej podprsenky a zmaľovaná ako náčelník Apačov zúžila oči keď na mňa pozrela a usmiala sa úsmevom zmije. Tiež som vycerila zuby – Alan nerád vidí, keď sa tanečnice hádajú a bijú. Nie, že by ma to zastavilo, keby som sa do nej chcela pustiť, ale... Alanove prednášky, ktoré po takých incidentoch nasledujú, sú také únavné, že mi to nestojí za to. Vždy nás oslovuje „dámy“, aj keď všetky dobre vieme, že nijaké dámy medzi nami nie sú. Dámy, strhnem vám prémie, keď sa budete biť, s výnimkou zápasov v želatíne.

Ann cez úsmev zasyčala.

- Suka jedna!

Čo mám povedať, tie nenávistné pocity sú vzájomné.

- Kurva. – odzdravila som slušne a strčila jej pod nos vejárik z bankoviek, ktoré som si práve povyťahovala z nohavičiek a poodliepala z tela.

Keby jej pohľad mohol vraždiť, v tú ranu by mi mohli strojiť pohreb.

- To sedí skôr na teba. Toľko z nás zarába iba Ivy.

Ivy si vodí zákazníkov do zákulisia a poskytuje platený sex. Alan sa z toho ide zblázniť. Nevidí rád, keď jeho dievčatá kefujú za peniaze. Žiarivo som sa na Ann usmiala.

- Zdochni, sviňa!

- Rae! – ozval sa za mnou prísny Alanov hlas. Annin úsmev sa rozšíril od ucha k uchu v očakávaní problémov, ktoré mi stáli za chrbtom.

Alan však mykol palcom k pódiu a zavrčal na Ann.

- Neplatím ťa za postávanie. Ide tvoje číslo. Už nech visíš na tyči a rozpaľuješ tých blbcov do biela.

Ann urazene odula spodnú peru. Tešila sa, že mi Alan vynadá pred ňou. Navyše bola nasraná, pretože mala číslo hneď po mne. A po mne sa každá jedna tanečnica videla zákazníkom ako totálne drevo. Spokojne som sa usmiala.

Ann sa zvrtla, pohupujúc bokmi odkráčala a keď zmizla za závesom, Alan sa otočil ku mne a prísne si ma premeral.

- Čo je? Povedala, že som suka a že kefujem so zákazníkmi. – bránila som sa.

- No a čo? Veď kefuješ. – napomenul ma.

- Ale nie za peniaze. Mám sex rada. A mimochodom, liečim sa z toho...chodím na terapiu. – ohradila som sa.

Alanove obočie zhrozene vyletelo nahor a zmizlo v jeho rednúcich vlasoch.

- Kriste, len to nie! Keď si nadržaná, tancuješ ako bohyňa! Ako dnes, bola si skvelá.

Potom sa trošku zamračil.

- Až na to fiasko s tým kravaťákom. Bol slepý, alebo čo?

Pokrčila som plecami, ale štvalo ma, že si to Alan všimol.

- Dal mi stovku. – priznala som sa.

Alanovi sa rozšírili oči.

- Takže to bude jeden z tých, ktorí si držia ksicht pod ľadovou maskou, čo? Hm... no dobre. Koľko máš dnes ešte vystúpení?

Svoj rozpis som vedela naspamäť.

- Po tej suke... po Ann ide Sherryl a po nej Ivy, potom ja, Daphne, znovu Ann a ja. Takže dve.

Spokojne prikývol a potľapkal ma po zadku.

- Tak len pekne tancuj, maličká. A nevrč na Ann. Je to dobrá striptérka, nerád by som o ňu prišiel, pretože vy dve sa neznášate.

Čo mu šibe?!

- Alan, VŠETKY sa tu neznášame! Konkurujeme si v biznise. Nie sme kamošky.

- Ale každej nehovoríš, aby zdochla.

- Každej to ani neprajem. – povedala som úprimne.

Ivy som ľutovala, pretože bolo len otázkou času, kedy nadobro prestane tancovať a začne sa venovať tej druhej, výnosnejšej profesii. Daphne mala štvorročného nemanželského syna, ktorého musela uživiť. Sherryl bola taká hlúpa, že mozgožrúti v jej hlave by zdochli od hladu. To chúďa vedelo jedine vyzliekať sa, tú som ľutovala.

Ale Ann bola extra trieda. Prvoligová mrcha. Pravidelne mi vyliala lepidlo do nohavičiek a do lodičiek mi sypala čosi hnusné, z čoho sa mi robili na chodidlách vyrážky. Ja som jej poškriabala kľúčom auto, vysypala jej šminky do horúceho oleja na smaženie hamburgerov a raz som jej privrela hlavu pod záchodovú dosku a držala tak dlho, až sa začala dusiť. Keďže tam predtým vykonala potrebu, dalo mi to krásny pocit zadosťučinenia.

Alan len pretočil očami a zbavil sa ma rovnakým gestom, ako predtým Ann.

- Padaj do šatne a prezleč sa. O chvíľu máš výstup.

Vystriedala som ešte kostým zdravotnej sestričky a nemravnej školáčky, ale chuť na rýchlovku s nejakým klientom ma prešla.

Keď som skončila, bolo čosi po tretej. Umyla som si náter z tváre a rozplietla copy, ktoré boli súčasťou posledného vystúpenia. Hodila som na seba svoje džínsy a tričko, schmatla kabelku a vypadla zadným vchodom von.

A rozpleštila sa na zemi priamo do kaluže niečoho nechutne mokrého a lepkavého. Tá mrcha Ann!!! Určite to bola ona! Naliala niečo na chodník pred východom!

Celá rozzúrená som sa obzrela. A zistila som, že mám pravdu. Bola to Ann. To o ňu som sa potkla. A to lepkavé, do čoho som sa strepala, bola kaluž krvi, v ktorej ležala.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok