.

Víly - kapitola 3

Milé kočky, keďže ma dnes istá osoba ( ktorá všetko vie, všade bola, len keď rozdávali IQ, tak chýbala ) vážne vytočila, sadla som si za počítač a zúrivo trieskala do klávesnice... no, tu máte výsledok, tretiu kapitolu o Rae, sviatok - nesviatok.

PS: zabralo to, ukľudnila som sa. :-)Kapitola 3

Neznášam opitých smrteľníkov. Smrdia, grgajú, púšťajú plyny, zízajú na vás krvou podliatymi očami a v duchu vás preťahujú, hoci s tým množstvom alkoholu, ktoré v nich koluje, by sa im nepostavil, ani keby im držali pištoľ pri hlave.

No áno, keď si dievča na svoj denný šalát zarába striptízom, musí byť pripravené aj na takéto veci. Totiž na ožranov, nie na pištole.

Keby som bola smrteľníčka, nikdy by som túto prácu nemohla robiť.

Lenže ja som víla.

Dajte mi hudbu a priestor, kde sa dá tancovať a všetko ostatné mi je ukradnuté.

Takže keď som na dvanásťcentimetrových opätkoch vycupkala na pódium a oprela sa chrbtom a jedným chodidlom o tyč, vôbec som si nevšímala nadšené hulákanie ožranov v hľadisku.

Pri prvých taktoch hudby som preletela svoje publikum očami a našla zopár známych tvárí.

Traja sotva dospelí chlapci s bohatými rodičmi, ktorí sem chodili pravidelne a pokúšali sa mi zaplatiť hodinku nežností ( márne, aj keď som možno nymfomanka a mám strašne malé zábrany, s deťmi nespím – a všetko pod dvadsať sú pre mňa deti. ), Divoký Danny, zbohatlík, ktorý tu nechával štyrikrát do týždňa hotový majetok, aby ma videl tancovať ( s ním som si vyrazila, má tridsaťdva, je fešák a nemá problém zaplatiť dievčaťu nejaký ten šperk, večeru a slušné šaty, nehovoriac o gigantickom monštre, ktoré ukrýva v gatiach. Ja a monštrum sme dobrí kamaráti. ) .

Dvaja chlapíci, s ktorými som sa zaplietla krátko po svojom príchode do ľudského sveta a nechtiac som u nich vyvolala závislosť, na mňa zízali s poklesnutými sánkami. Ešte aby im z kútikov úst tiekli sliny a vyzerali by kompletne zrelí do ústavu.

Nie že by som vyvolávala závislosť, kade chodím. Na to sa treba z človekom vyspať trikrát. Samozrejme, pred Andrewom som človeka nevidela a tak som to nevedela. Erasma to možno vedela. Je to hotový dinosaurus medzi vílami, ona si pamätá časy, keď víly bežne opúšťali krajinu Dúhy a stýkali sa so smrteľníkmi.

Pravdaže, neboli to práve diplomatické styky. Zostali po nás mnohé legendy, najmä v Írsku a na priľahlých ostrovoch.

Ako som povedala na začiatku, víly sú pekné mrchy. Raz niektorá vymenila vílie dieťa za ľudské a smrteľníci sa divili, prečo ten zasran reve a reve a reve, až kým všetci naokolo z toho nešaleli.

Alebo viem o prípade, kedy si tri z mojich sestier vzali do parády nejakého smrteľného mládenca, sľúbili mu poklad, ak s nimi vydrží tancovať celú noc, ale ak nie, zomrie. Sopliak sa na to dal, lenže tie tri beštie pomocou vílieho kúzla spôsobili, že v jeho očiach noc stále trvala, aj keď už bol dávno biely deň. Pravdaže, mladík nevydržal, padol na zem a tie potvory ho zmárnili.

Tiež som už počula, že ktorási z tých trafenejších víl vystavala v lese chalúpku z čokolády, alebo perníka, či nejakých iných sladkostí a lákala tam smrteľnícke decká, ktoré potom s obľubou vraždila a jedla – nedívajte sa tak, aj medzi nami sa nájdu psychopati! Navyše konkrétne táto mrcha dostala, čo si zaslúžila. Dve posledné decká neboli včerajšie a ukázali jej, ako vyzerá kremácia zaživa. Dobre jej tak.

Potom ktorási z Erasminých dvorných dám pustila len tak zo zábavy na smrteľníkov dajakú hnusnú chorobu. Mor, choleru, chrípku, ktovie, čo to bolo zač. Ľudia kapali ako muchy a víly sa na tom ohromne bavili...

... a potom prišli na to, že choroba, ktorú pôvodne víly vytvorili, sa mierne zmení, keď nakazí ľudský organizmus. Zmutuje. Len nepatrne, ale dosť na to, aby bola pre nás smrteľná. A to bol koniec víl v ľudskom svete.

Zdekovali sme sa pekne späť do krajiny Dúhy a čo ja viem, som prvá víla po asi päťdesiatich rokoch, ktorá sa ocitla v ľudskom svete.

A rozhodne prvá, ktorá sa živí striptízom. Hej, v porovnaní s tými ostatnými som úplná svätica! Akurát to rada robím s ľuďmi, no bože, zabite ma, každý má nejakú úchylku.

Hudba ma konečne ovládla a ja som sa zvrtla a pritisla sa o tyč tak, že zapadla presne medzi moje prsia a zároveň som ju mohla ovinúť nohami.

Predviedla som niekoľko bežných pohybov na zahriatie – špirálová otočka okolo tyče, roznožka dolu hlavou, preťahovanie si železných pút z predu dozadu pomedzi nohy...

Chvíľu som sa bavila pozeraním sa na tváre divákov. Neuveriteľné. Už ma videli tancovať najmenej stokrát a stále ešte nevedia, že toto je iba rozcvička!!! Je to pravda, muži určite nemajú dostatok krvi, aby mohli používať zároveň mozog aj penis. Tentoraz sa k slovu dostalo to druhé.

Pokrčila som plecami tak, aby to vyzeralo ako súčasť mojej choreografie a potom som začala tancovať naozaj.

Dovolila som svojej vílej krvi, aby sa mi rozospievala v žilách a ten spev moje telo pretváralo na pohyb, na vlnivý, neuveriteľne sexi pohyb, akého žiadna smrteľníčka nie je schopná.

Policajná čiapka odletela a pristála na kolenách Divokému Dannymu, ktorý mi vzápätí prilepil na zadok dvadsať dolárov. Na to, aby bankovka na mojej nepotiacej sa koži držala, ju musel najskôr obliznúť – fuj, až ma striaslo, keď som si predstavila, koľko hnusných baktérií si preniesol na jazyk. Teraz by mohol fungovať ako varan komodský – aj keď nie je jedovatý, medzi zubami má zhnité kúsky potravy, takže keď vás uhryzne, zomriete na otravu krvi. Dannyho uhryznutie by na vílu pôsobilo asi rovnako.

Teraz by som ho nepobozkala, ani keby malo jeho monštrum o desať čísel viac! No fuj!!!

Otriasla som zo seba znechutenie a pomohla som si trochou vílieho kúzla. Ako zlatistý mrak ma obostrelo a tí, čo boli najbližšie, ho vdýchli. Nemalo to trvalé následky, ale až do nasledujúceho večera museli myslieť na sex so mnou. Večer spravidla prišli znova. Hľa, tajomstvo Alanových zvýšených ziskov!

Rozviazala som si uzol na košeli a pomaly, vlnivým vílím pohybom som ju zhodila dolu, aby som ju mohla ovinúť okolo krku chlapíka v obleku a kravate, ktorého som si predtým nevšimla.

Pozrel na moje prsia, ktoré sa mu hojdali dva centimetre pred tvárou a potom mi absolútne pokojným, vyrovnaným pohybom zasunul bankovku za šortky.

Potom sa odvrátil, ako by som mu viac nestála za pohľad.

Ja!!!

V tom okamihu mnou prešiel taký jed, že by som ho najradšej uškrtila jeho vlastnou kravatou, potom mu odhryzla hlavu a zahrala si s ňou bowling.

Za dva roky, čo som tu, som si vybudovala zdravé sebavedomie práve na tom, že medzi smrteľníčkami som očarujúca a neodolateľná! A teraz mi ho nejaký chlap chce zadupať do zeme?

Vílie kúzlo sa vznieslo okolo mňa a zasiahlo ho do tváre plnou dávkou.

Ani nežmurkol, bastard jeden!

Do Erasminých vyschnutých vaječníkov, na neho vílie kúzlo vôbec nepôsobí!!! Keby som bola smrteľníčka, teraz by som možno dostala aj infarkt! Ako je toto možné? NIKTO, ABSOLÚTNE NIKTO nemôže byť imúnny proti nášmu kúzlu!!!

Nemohla som sa dlhšie zdržovať pri jednom zákazníkovi, takže som odtancovala späť k tyči a pokračovala vo vyzliekaní a tanci.

Stále som sa vracala pohľadom k tomu mužovi v kravate. Ale ten sviniar mi nevenoval viac ani jeden pohľad. Dopil svoj poondiaty drink a ešte pred skončením môjho čísla sa zdvihol a odišiel.

Naštvalo ma to. Aj keď... Asi sa mu zdalo, že som ho už stála dosť. Pretože keď som v zákulisí pozrela svoj zárobok, zistila som, že mi za šortky strčil stovku.

To bude veľa... naozaj veľa šalátu pre jednu hladnú pracujúcu vílu.Komentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok