.

Vitajte na paranormal romance!

Ahojte!!!

Niektorí z vás ma už poznajú z jedného nemenovaného fóra, takže tým ostatným trošku nazančím, čo som zač a čím sa zaoberám.
Volám sa Maťa a paranormal romance príbehy píšem asi 2 roky. Dve z mojich kníh už vyšli ako ebook a CD, tretia sa pripravuje. Na tento blog budem uvádzať príbehy, ktoré ešte vydané neboli a predbežne sa na to ani nechystajú. Kapitoly pridávam každý pracovný deň ( ale neberte ma za písmo sväté, choré dieťa, technické problémy, požiar, zemetrasenie a veci podobné majú pred blogom prednosť :-) ), takže myslím, že je to celkom rýchle.
Blog je samozrejme vo výstavbe a chyby krásy budú postupne ubúdať. Takže zatiaľ vitajte a dúfam, že si pri mojich príbehoch oddýchnete.

Nakoľko momentálne prebieha celointernetový záťah na neoficiálne preklady rôznych kníh, zdôrazňujem:

VŠETKO, ČO JE NA TOMTO BLOGU, JE MOJA VLASTNÁ PRÁCA, VÝTVORY MOJEJ FANTÁZIE A NENÁJDETE TU ŽIADEN NEOFICIÁLNY PREKLAD!

Pravdepodobne preto, že z angličtiny som schopná preložiť maximálne tak Hallo! a I love you. :-)))

Samozrejme budem rada, ak sa zapojíte do chodu tohoto blogu, či už vašimi grafickými výtvormi na tému paranormal romance, komentármi, alebo akýmkoľvek iným spôsobom.

Vitajte!!!


MartinaKomentáře k článku.

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok