.

Volanie krvi

Padlý anjel, správca nadprirodzenej sféry, sa veľkolepo pomstil za prehrešok jednej zo svojich zverenkýň. Jej tri deti, Aidana, Cedrica a Merinu premenil na príslušníkov rás, ktoré sa navzájom nenávidia. Táto kniha je o prvom z nich, Aidanovi, ktorého padlý anjel premenil na upíra.

Aidan je krásny, ale nevrlý, odťažitý a lakomý na slovo. Nenávidí svoju upíriu existenciu a najradšej by nevidel ani jedinú ľudskú ženu, ktoré sa na neho lepia na každom kroku. Až kým nestretne Claire Richardsonovú.

Zabudnite na neistú Bellu Swannovú, ktorá sa červená a potkýna o vlastné nohy! Claire je jej presným opakom. Je krásna, sebaistá a úspešná v každej oblasti svojho života, okrem maličkosti zvanej milostný život. Je presvedčená, že ona sama je stredobodom vesmíru, no v jej panovačnosti a arogancii sa ukrýva veľká dávka šarmu.

Aidan a Claire sú párik, v ktorom to iskrí ako ohňostroj, až kým...až kým sa padlý anjel nerozhodne, že Claire je príliš nebezpečná, aby ju mohol nechať po Aidanovom boku...


Ebook získate na www.mea2000.eu


Komentáře k článku

Menu

O mně

Vitajte na blogu paranormal romance! Nájdete tu veľa lásky, veľa nadprirodzena a veľa happyendov! Dúfam, že sa tu budete cítiť dobre a že sa sem budete často vracať! Príjemné čítanie a krásny deň všetkým! Martina Mrknite sa aj na nové Fórum , kde nájdete preklady Lví přitažlivosti a časom snáď aj iných kníh! :-D

Miniaplikace
Miniaplikace http://www.erlink.cz/klik/UWVSdg1g

Podporujeme

Využite Najrýchlejšie pôžičky na trhu.

Pôžička

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek